Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Eddig abban a hitben voltam,...

Cuki manó 2 kérdése:

Eddig abban a hitben voltam, hogy a nőgyógyászati rákszűréstől görcsöltem de lehet akár beágyazódás is?

Figyelt kérdés
Pénteken voltam szűrésen, előző nap ovulacios tükör átmeneti napokat mutatott ki, ciklus kezdő napja szeptember 18. Két napig görcsöltem mindkét oldalon. Mit gondoltok?

okt. 6. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha akkor volt ovuláció, akkor inkább az miatt lehetett.
okt. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem előzőleg lehetett ovulacio, de csak csütörtökön tudtam tesztelni. Úgy gondolom kedden esetleg hétfőn volt.
okt. 6. 21:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ovuláció után pár nappal még tuti nem volt beágyazódás, viszont a vizsgálattól simán görcsölhettél
okt. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az esetleges megtermékenyülés után 1 héttel aktuális a beágyazódás kezdete.
okt. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az stimmel, utolsó
okt. 6. 21:38
 6/9 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott hogy máskor is görcsöltem a mintavétel után. Valszeg erről lesz szó most is. Nálatok is előfordul ez?
okt. 6. 21:54
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A mintavételtől előbb görcsölhetsz, mint a beágyazódástól, az egyáltalán nem jár görccsel
okt. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én minden rákszűrés után 2 napig görcsölök. Nem tudom miért, nem fáj a vizsgálat.

3 beágyazódásomból 1et sem éreztem.

tegnapelőtt 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
23%
Én nem is értem ezeket a kérdéseket, itt már láttam olyanokat, hogy valaki beágyazódásra gondol, mert görcsöl, szédül, hányingere van, menstruál vagy éppen csak viszket a lábkörme
tegnapelőtt 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!