Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek milyen praktika vált be...

Kinek milyen praktika vált be vékony méhnyálkahártya ellen?

Figyelt kérdés

Idén májusban kezdtünk próbálkozni párommal, eddig sajnos sikertelenül. Kétszer voltam nőgyógyásznál és mindegyik alkalommal a mensi előtt 2-3 nappal 6 mm volt a méhnyálkahártya. Olvastam az interneten, hogy 8-10 mm szükséges a teherbeeséshez. 1,5 hónapja termékenység fokozó jógát végzek, elkezdtem szedni a maca kapszulát a ligetszépe olajat, pár hete elvégeztem az Aviva tanfolyamat, heti 2-szer csinálom is otthon a tornát.


Akinek volt hasonló problémája mi segített neki?

El vagyok keseredve, mert körülöttem mindenkinek szinte azonnal sikerült a baba.

Helyesen étkezem, heti 2-szer tornázom (a jógán és az Aviva tornán kívül), szedem a vitaminokat, a menstruációm is normális, vérvételen sem mutattak ki semmit a pajzsmirigyemre. Méhszájsebem viszont van, de a nőgyógyász azt mondta, hogy ez nem gátolhatja a teherbeesést. :/



tegnap 14:30
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Jártam korábban rendszeresen endokrinológushoz (fogamzásgátló elhagyása utána nem jött meg fél évig). Ő csak a diétát javasolta, hagyjam el a cukrot, kenyeret. (Nem vagyok túlsúlyos, de mondta ez használni fog). Elkezdtem tornázni, utána rendbe is jött és szerencsére 2,5 éve már szinte percre pontos a mensi. Ezért is értetlenkedem a baba témában, mert azt hittem helyreállt már minden. E vitamint belső sugallatra én is elkezdtem szedni. Akkor bízom benne, hogy ezek jól lesznek. A dokik csak hormonnal tömnének, azt meg nem szeretném. :)
ma 07:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!