Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek milyen praktika vált be...

Kinek milyen praktika vált be vékony méhnyálkahártya ellen?

Figyelt kérdés

Idén májusban kezdtünk próbálkozni párommal, eddig sajnos sikertelenül. Kétszer voltam nőgyógyásznál és mindegyik alkalommal a mensi előtt 2-3 nappal 6 mm volt a méhnyálkahártya. Olvastam az interneten, hogy 8-10 mm szükséges a teherbeeséshez. 1,5 hónapja termékenység fokozó jógát végzek, elkezdtem szedni a maca kapszulát a ligetszépe olajat, pár hete elvégeztem az Aviva tanfolyamat, heti 2-szer csinálom is otthon a tornát.


Akinek volt hasonló problémája mi segített neki?

El vagyok keseredve, mert körülöttem mindenkinek szinte azonnal sikerült a baba.

Helyesen étkezem, heti 2-szer tornázom (a jógán és az Aviva tornán kívül), szedem a vitaminokat, a menstruációm is normális, vérvételen sem mutattak ki semmit a pajzsmirigyemre. Méhszájsebem viszont van, de a nőgyógyász azt mondta, hogy ez nem gátolhatja a teherbeesést. :/



tegnap 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Csak pajzsmirigyet néztek?

3-7-21 hormonsor?


E-vitamint szoktak ajánlani, de nem csodaszer, hormonokat nem teszi rendbe

tegnap 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem jutok be az endokrinológushoz, aki a tágabb vérképet kérheti. Így sajnos azokat az értékeket nem tudom.
tegnap 15:09
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

E vitamint, b vitamint és mio inozitolt szedtem.

De mindegyikből tökéletes volt a dm-es, nem kellett a 10xes áron árult inofolic.

Jutavit terhes vitamint is szedtem, és mellé még ezeket.

Baratcserje teát is ittam.

Mind a 2 baba 8 hónap próbálkozás után jött össze.

tegnap 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Magánban is meg tudod csináltatni bármikor. Értelmesebb erre kiadni, mint alap nélkül szedni mindent, hátha.
tegnap 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Csináltasd meg a vizsgálatokat magánban. Hamarabb kész lesz mint államiban bejutni és még a vizsgálatokra is várni.

Egyébként meg 4 hónapja próbálkoztok. Az még nem sok idő. Attól, hogy másoknak egyből jött a baba neked lehet csak 7-8-9 hónapnál jön. Ne görcsölj rá ennyire. Ez nem úgy működik, hogy gyereket akarsz és egyből ott is van.

tegnap 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt szedtem, mint a #3. Szerintem is érdemes kifizetni a magánt egyszer, 20-30 ezer forint, és cserébe nem kell 9 hónapot-1 évet várni emiatt. Nekünk annyi volt a várólista. De amúgy nekem a nőgyógyász is tudott beutalót adni hormonpanelre. Próbáltad őt is, nem csak a háziorvost?
tegnap 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat :)
tegnap 15:47
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Kevés az ösztrogén, ez készítené fel a nyálkahártyát.

Egyébként a nők 30-40%-nak nehéz vagy lehetetlen teherbe esni, szóval nem vagy egyedül.

tegnap 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem 2.5mm volt😅 napi 400 E vitamintól 9mm lett! Egy próbát megér
tegnap 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem normális volt, de épp csak, mert régebben nagyon szép volt, de aztán volt egy küretem és onnantól már sose lett olyan jó. Volt egy vetélésem, akkor se volt túl vastag. Kérdeztem az endokrinológust, ajánjlja-e az E vitamint?(Nem emiatt voltam nála, de hormon gondom se volt.) Azt mondta, nem szükséges, de mehet napi 400mg. Az nem árt. Azon kívül én Jutavit terhes vitamint, Q10-et és D vitamint szedtem. Ugyanúgy 5.hónapra jött, mint az első, csak a 2.megmaradt.
ma 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!