Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van olyan, akinek úgy kezdték...

Van olyan, akinek úgy kezdték el a lombikot, hogy nincs ciklusa?

Figyelt kérdés

Meddőségi klinikán vagyok. 4 hónapig nem jött meg, előtte 2 évig volt, de 2 havonta kb.

Most volt nagylabor ott amh 0.03, fsh 26 lh 21, magas tesztoteron szint, PM alulműködés, inzulin rezisztencia.

Életmódot váltottam, sok vitamin, próbálom rendbe tenni magam. Lement 20 kg. Fél évig volt ciklusom 35-40 naposak.

De most megint 5 hónapja nem jött meg, kaptam gyógyszert, ami meghozta. A doki azt mondja, hogy hozzuk rendbe a tsh-m és kezdjük a lombikot. Kicsit úgy érzem, hogy csak ki akarnak tenni, túl lenni rajtam, mert esélytelen vagyok.

A férjemnek oat van.


Van akinek sikerült így? Van akinek hasonló értékekkel összejött? Hányadjara?



tegnap 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az FSH-d nagyon magas. Csoda, hogy ezzel egyáltalán elkezdik a lombikot és nem küldenek el Csehországba donor petesejtért.


Azért kezdik el, mert nincs mire várni, ez csak rosszabb lesz. Gyakorlatilag a menopauza kapujában vagy.


Egyébként nyilván van, akinek sikerül úgy, hogy korában nem volt menstruációjuk, ha azt valami más okozza, nem az, hogy kimerült a petefészkük.


Tök őszintén én egy körnél többet nem csinálnék saját sejttel a helyedben. Külföld, donor petesejt. Sőt mivel a férfi gond is nagy lehet donor embrión is érdemes gondolkodni, az itthon is elérhető, csak sokat kell várni rá.

tegnap 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Nem reménytelen, persze, láttunk már csodát is. Viszont ezek az eredmények nagyon nem jók, elhiszem, hogy az orvos ezt ennyire nyíltan nem akarja kommunikálni.

Én sok reményt nem fűznék az itthoni lombikhoz, az az igazság.

tegnap 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Nekem 8 hónappal előtte volt menstruációm. Túl hirtelen fogytam sokat, ez volt az oka.

Előbb 2 cikluson át fogamzásgátlót szedettek velem, hogy legyen ciklus, utána kezdtük az első lombikot.

tegnap 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Alapesetben nem szabadna, mert az ir rendberakása nélkül nincs értelme. De neked kimerült a petefészked. Így is minimális az esély és ez minden hónappal csökken.
tegnap 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nálad az a gond, hogy ki van merülve a petefészked, nem fognak tudni stimulálni. Sajnos el kellene gondolkodnod a donor petesejten.
ma 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!