Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehet a súlyom miatt nem jön...

Lehet a súlyom miatt nem jön össze a baba?

Figyelt kérdés
163cm vagyok és 90kg pajzsmirigy alulműködésem van, ami gyógyszerrel kezelve van. 9 hónapja próbálkozunk és sajnos semmi.

szept. 9. 05:32
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Szinte biztos, hogy a súlyod miatt nem jön össze.

Cukorterhelésen voltál már? Ciklusod rendszeres?

szept. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
A PM és a súlyod szorosan összefügg, az pedig a gyerek vállalással. Sajnos a túlsúly és a nem megfelelő étkezés megborítja rendesen a hormonokat, de az a jó hír, hogy ha kezelve van a PM és odafigyelsz, hogy egészségesebben táplálkozz akkor önmagában csak a meglévő nagy súly már nem ront annyit az esélyeiden.
szept. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Igen, sőt ami túlsúly okozza az is okozhatja. Pm alulműködés, ir pl.

De ilyen súllyal ne is javasolt teherbeesni.

szept. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de lehet mástól is. Segíteni, biztos nem segíti a teherbeesést a túlsúly, de nálunk pl férfi oldalon nagyobb volt a probléma, pedig én 168 cm 93 kg voltam, mégis a párom magas dns fragmentációja volt a legnagyobb gond, szerencsére azonban az első lombik sikerült. Mindenesetre érdemes a férfi oldalt is kivizsgálni.
szept. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én így látatlanba egy szénhidrát csökkentett diétát javasolnék. Nem is feltétlen a fogyás miatt, de ha IR-ed van, akkor szépen helyrerakja a cukrot meg az inzulint és ha fogyni nem is fogsz (bár, ha akarsz akkor megteheted), de nagyobb az esély a teherbeesésre. Ártani nem fog szerintem.
szept. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Én 165cm és 89.5kg vagyok. 3 gyerekem van, a nagyok első hónapban összejöttek,a pici a negyedikben. Szerintem nem a túlsúly a lényeg, hanem,.hogy van-e más betegség is a háttérben...
szept. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%

A pajzsmirigy betegek is lefogyhatnak, csak más kalóriakerettel kell táplálkozniuk. A betegség csak kifogás, mindenki képes fogyni (egykét extrém kivétellel a világon, de az fehér holló számba megy).

Ezt így nem lehet megmondani, hogy konkrétan a súlyod-e az akadály. Lehet igen, lehet, hogy nem. Nemcsak nálad lehet baj, hanem a párodnál is.

szept. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia! Mindenképp keress fel orvost, önmagában ez nem akkora túlsúly, ami meddőséget okozna.

Én 165cm vagyok, 85 kilóval estem teherbe.

szept. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!