Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Melyik orvost javasoljátok,...

Melyik orvost javasoljátok, miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a mi történetünk az alábbi:

Magyarországon 3 inszeminációból 2-szer igazoltan pozitívakat mutatott a teszt, majd az 5-6 héten spontán vetléssel, vérzéssel elvesztettem őket. Sajnos ott úgy áltak hozzá, hogy egy csak inszem. volt, nem vizsgálunk okokat. Közben kiköltöztünk külföldre, de a határ közelében élünk, így haza tudunk járni. A fentiek miatt, illetve a kinti biztosítás miatt Ausztriában kezdtük a kezelést. 3 sikertelen lombikon vagyunk túl, illetve vannak lefagyasztva embrióink, de úgy érzem, hogy a sablon protokollon túl sok mindent nem csinálnak velünk és nem segít a helyzeten, hogy hetero pár vagyunk... (többször észrevettük, hogy a homoszexuális betegeket - természetesen nőket- előrébb veszik, mint minket). Szeretném kivizsgáltatni, hogy mi lehet a probléma, amit eddig saját szakállamra és orvosok tömkelege után kiderítettem, hogy Hashimoto-m van, valamint valami csodálatos okból nincs természetes úton peteérésem és kb. 0 progeszteront termel a szervezetem és hormonális okokból híztam korábban. (ebből szigorú diétával, kalóriaszámolással, heti rendszeres edzéssel 30 kilót sikerült lefogynom) Viszont az orvosok nagy százaléka nem igazán foglalkozik az okok kiderítésével csak a tünetek felületi kezelésével ezért szeretnék olyan orvosokat kérni tőletek, akik nektek érdemben tudtak segíteni és nem csak egy kézfogás és 60.000 kategória. Szívesen fogadok endokrinológust, nőgyógyászt, vagy bármilyen másik szakterületet, csak legyenek kiderítve az okok. (IR-em nincs, nagyon sokszor nézték,a cukrom jó, hormonális zavar ahogy fent írtam) Köszönöm ha végigolvastad.



aug. 27. 02:19
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Azért nincs progeszteron, mert nincs peteérés. Én egy endokrin kivizsgálást javasolnék. Én az endocare rendelőt javasolnám, messze a legprofibbak és online konzultáció is van.
aug. 27. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Brno
aug. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 Brno-ban is van több lombik intézet..azok közül melyik és miért?
aug. 27. 06:11
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,hogy nem a kérdésre válaszolok, de véralvadási faktorokat vizsgáltak? (Mthfr,Leiden,Pai 1) A progeszteronszinthez nyilván nincs köze, de a vetélésekhez lehet. Illetve immunológiai problémák és férfiaknál a magas DNS fragmentáció is ok lehet. Nem is értem,hogy 3 vetélés után ezekkel miért nem foglalkoznak.

Hashimoto kezelve van? Pajzsmirigy problémák is okozhatják a peteérés hiányát, de ha jó a tsh,t3,t4, akkor ez se lehet ok.

aug. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocsi közben látom,hogy elnéztem és nem 3,hanem 2 vetélés volt.
aug. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
3as,igen, ezeket is nézettem, saját költségen a 2. után, sehol nincs eltérés.illetve infertilitás iii-as panelt is néztek ott is rendben volt minden
aug. 27. 06:58
 7/9 A kérdező kommentje:
Illetve még ami infó, hogy az ovu elmaradásától függetlenül a ciklusom 28 napos, szabályos, és a progeszteron hiány ellenére nincs barnázás (mindig 2-3napig tart), és néztek már hüvelyi mikrobiomot is, férfi oldalon nincs probléma.
aug. 27. 07:04
 8/9 A kérdező kommentje:
Hashimoto-nál az antiTPO,antiTG magas, 75mg tyroxine-t szedek rá naponta, Tsh 2 körül van sztenderden, T3,t4 is normál tartományon belül
aug. 27. 07:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Uhh, csak az Endocare-t ne. Engem évekig durván félrekezeltek ott.
aug. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!