Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Alacsony prolaktin szintről...

Alacsony prolaktin szintről valakinek van információja, hogy mennyi a kórosan alacsony és mikor okoz gondot családtervezésnél? 55 mIU/l lett az eredmény, alsó határ 59. Magas prolaktinról sok infót találtam, de alacsonyról semmit kb.

Figyelt kérdés
Kistesót szeretnénk, postpartum thyreoiditis lett megállapítva novemberben. Januárban még 0,168 volt a tsh, áprilisban már 3,9, májusban 5,9, ezért azóta napi 25mcg Letroxot szedek. Júliusban 1,9 volt a tsh, tegnapi vérvételen már megint 3,1. Szoptatást júniusban hagytam abba. Megnézettem a prolaktint is, hátha még magas, de nem hogy magas, még alacsony is.

#kistestvér #pajzsmirigy #Alacsony prolaktin
aug. 10. 06:44
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja azt hozzáteszem, hogy majd hívom az orvost is nyilván, de csak pár nap múlva lesz ő elérhető, addig is csak hátha van valakinek infója ezzel kapcsolatban.
aug. 10. 06:46
 2/2 anonim ***** válasza:

Babához elvileg 200 körül az ideális, nekem 3 hónapja amikor nézettem 100 körül volt, pajzsmirigyemre szedek syntroxinet, első terhesség előtt szedtem magas prolactinra beomocriptint is.

Azota újra kismama vagyok, szerintem az alacsonnyal nincs gond, csak ha magas.

aug. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!