Bromocriptin szedés után mikor estetek teherbe? Minden infó jöhet

Figyelt kérdés

1 hónapja szedem, de még semmi. Nekem 800-as szintre adta az endo doki, nyomásra sok tejem van. Napi felet szedek.

Már nagyon szeretnék kisbabát. :(

28/N



júl. 6. 01:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek nem sikerült, bár ő idősebb volt.
júl. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Bromo hamar helyre teszi a prolaktin szintet, legalábbis nálam így volt, mégis csak 1,5 évvel utána, lombikkal sikerült a terhesség, de nálunk más gond is volt nálam is, de inkább férfi oldalon. Nálatok tuti csak ez a gond?
júl. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kb fél évre rá sikerült teherbe estem. De nem tudom, hogy ettől-e, mert életmódot váltottam (diéta, rendszeres sport), szerintem inkább emiatt sikerült. De az is lehet, hogy mindkettő segített.
júl. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak attól sehogy. Metformint kaptam pluszban, 1 hónap után terhes lettem.
júl. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Volt hormon vérvétel, elvileg minden rendben van, csak a prolaktin nem. 🥺 valószínű nincs ez miatt ovulàcióm, amit furcsálok mert az ovu tüneteket mindig érzem.. és a menstruàcióm is teljesen normális, 27-28 naposak a ciklusaim, 4-5 napig van meg..

holnapra nem várom, de már megjön érzésem van, úgyhogy valószinű ez a hónap is mehet a levesbe...

júl. 6. 21:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Párodat vizsgálták?
júl. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, minden rendben vele.

Már 2 hónapos kúrán vagyok túl, tejem már kevesebb van, de még akad nyomásra. Sajnos ismét meg jött .

aug. 10. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!