22. napi progeszteronszint eredménye 9,04mmol. Ez nagyon kevés ugye?

Figyelt kérdés
júl. 25. 11:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Eléggé.
júl. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tuti hogy 7 napja volt az ovu? Ez nagyon kevés.
júl. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2: 11. dpo-n volt a vérvétel, 22. ciklusnapon.
júl. 25. 13:06
 4/13 anonim ***** válasza:
11-en? Ki mondta, hogy akkor menj? Ovuláció után 6-7 nappal nézik, akkor a legmagasabb. Adtál a szarnak egy pofont.
júl. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A nőgyógyászom mondta, hogy 21-24. ciklusnap között kell menni. 10. ciklusnapon voltam vizsgálaton, akkor látott egy 21mm-s érett tüszőt amire azt mondta, hogy ez valószínüleg másnapra érik meg teljesen. Ezután mondta, hogy a 21-24. ciklusnapon menjek vérvételre.
júl. 25. 13:15
 6/13 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid egyébként? Nekem is kb ennyi volt a 11.dpo-n. Másnap meg is jött, ahogy illik neki. A tüszőrepedés után 7 nappal kell progeszteront nézetni. A nőgyógyászod 25 napos ciklussal is a 21-24. napon küldene? Én keresnék másik orvost.
júl. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A ciklusom 15-38 nap között váltakozik. Rengeteg tünetem van, ami alacsony progeszteronra utal… idén januárban jeleztem a háziorvosnak, aki továbbküldött nőgyógyászhoz, onnan vérvétel. A beutalóra azt írták, a 2-5. ciklusnapon kell menni vérvételre. Az jó volt (doki szerint)… viszont tényleg sok arra utaló jel van, meg amúgy a férjemmel is minden tökéletes, nekem is minden más tökéletes, teljesen egészséges vagyok (ezt leszámítva), mégsem sikerül 17 hónapja teherbe esnem….
júl. 25. 13:50
 8/13 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, de ezért kéne tutira az ovu utáni 7. nap környékén menni. Mondjuk ha ennyire rendszertelen a ciklusod, az nyilván komoly gond. Ez már meddőségi, ahova jársz?
júl. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, meddőségi
júl. 25. 14:42
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy valójában nem feltételezte, hogy megreped a tüsző másnap. Kétlem hogy az esetben a 21-24. nap között küldött volna. A lényeg, hogy nagyon gyenge eredmény. Sajnálom.
júl. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!