Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi az inofolic olcsóbb alterna...

Mi az inofolic olcsóbb alternatívája?

Figyelt kérdés
Nem tudom megengedni magamnak.
júl. 24. 18:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%

Nem bántani akarlak, de a gyerek dolgai sokkal többe kerülnek mint az Inofolic. Csak a választható oltások 120 ezer felett 6-8 hós korig.


De amúgy meg netaminos mio-inozitol por +folsav

júl. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 babyboom567 ***** válasza:
30%

Sajnos egyet kell értenem az első válaszolóval.Keress jobb munkát vagy másodállást,vagy tanulj valamit,mert egy egészséges gyerek nevelése is egy vagyon.Csak egy iskolakezdés kb 50-100ezer,egy cipő 5-10ezer,egy óra logopédia 4-5 ezer,egy heti nyári tábor 30-50ezer,vagy egy havi pelus 20ezer,vagy ha tápszer kell, vagy valamilyen csepp,pl espumisan azt sem ingyen adják.Ha meg befigyel egy ételallergia vagy egyéb betegség mit fogsz csinálni?A gyerekem gluténmentesen eszik, egy kiló liszt 2000 forintnál kezdődik.

A mi havi kiadásunk így néz ki a gyerekre.(7,5 éves, inzulinos cukorbeteg, cöliákiás, sni-s,beszédzavaros,tanulási zavaros)

Intézménybe hordani kb 15000forint a benzin,de ebből én nem kapok vissza semmit mert városon belül vagyunk.De a gyerekem csak kb 3 órát van oviba és oda vissza az út busszal minimum 1 óra.Tehát vagy kocsival hordom, vagy állok az ovi előtt 3 órát és malmozok a mínusz 20 vagy plusz 30 fokban.

Csak a gyerek kajája kb 80ezer/hó forint,mindent itthon sütök neki.

KMT torna 10ezer/hó

Neurofeedback terápia 6000/hét

Gyógypedagógus 20ezer/hó

Vitaminok, táplálékkiegészítők 30ezer

Speciális olajok nyugtatáshoz, dührohamokra, alváshoz 20ezer/hó

Speciális eszközök,fejlesztő játékok itthonra Ez azért szerencsés,mert sok mindent meg lehet használtan venni, és amit kinövünk vagy kijátszunk,azt én is el tudom adni.Az évek alatt rengeteg dolog gyűlt fel, van csepphintánk, nagylabda, palló,szenzoros szőnyeg.És van még nyomtatónk laminálónk a feladatlapokhoz.

Az iskolakezdésre most 80ezernél tartunk ebben nincs még tornaruha, tornacipő,őszi cipő,télikabát.Egy doboz színes ceruza 2500-3000 forint.Persze lehet olcsóbban is venni, de elhegyezed egy hét alatt.

júl. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
62%

Sokan nem értik az oldal lényegét úgy látom. Elárulom, a kérdésre kell válaszolni, a véleményeteket senki se kérdezte. Legalább annyit tehetnétek, ha már nem tudjátok magatokban tartani, hogy először válaszoltok, utána írjátok le, mit gondoltok.


Én a wtn inozitol port szedtem a folát tablettával együtt.

[link]

[link]

júl. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%

Jézusom,hát miféle nők vagytok ti?

Szegény kérdező feltett egy egyszerű kérdést és ti így lerohanjátok?

Ha nembírtok a kérdésre megfelelően válaszolni,miért nem pörgettek tovább? Könnyebb bántani egy idegen nőt holott nemtudjátok mi van a háttérben? Mindig kiveszitek a lényeget magatoknak a kérdésből és bántsátok a másikat!

júl. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
67%

És kedves 5-ös téged pontoznak le! Hát ez szörnyü,én sem szoktam válaszolgatni de ez már téleg felháborított!

7-8as*

júl. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
54%
Tök mindegy, mi van a háttérben, aki nem engedhet meg magának egy Inofolic-kúrát, az hogy fogja fizetni a gyerek dolgait? Az nem bántás, hogy felhívjuk a figyelmét erre, ha annyira nem megy neki a matek, hogy megértse, egy gyerek havonta hányszorosába kerül a gyógyzernek.
júl. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 babyboom567 ***** válasza:
100%
Akárhogy számolom, amit az 5-ös válaszoló belinkelt 2 terméket, nem jön ki olcsóbban mint az inofolic
júl. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
20%
Mégis mi háborított fel? Engem teljesen hidegen hagy a pontozás, szóval nyugodtan.
júl. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Olcsóbban nem fogsz kapni, legfeljebb kb ugyanennyiért jobbat. Netamin mioinozitol por+wtn folát (es nem folsav) csepp.
júl. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
9-es: belinkelnél légyszíves pontos terméket ezekről?
júl. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!