Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Melyik cumisüveg szoptatott...

Melyik cumisüveg szoptatott babának cumizavar elkerüléséhez?

Figyelt kérdés
100% anyatejes babám szopizás mellett lefejt tejet is kap, eddig avent cumisüvegbôl, de azthiszem elkezdôdött nála a cumizavar (cicin csapkod, rugdos, dühöng sajnos sokszor). Most keresem az alternatívát, hogy elmúljon a cumizavara. Sajnos már rengeteg pénzt elvertem mindenfélére ezért egy tuti beváló dolgot vásárolnék még utójára.... (rengeteg cumisüveg, cumifej, amiket ugye nem szabad már használni, svéd itatópohár, amibôl csak ráömlik a fele miközben sír, stb....) Még legjobban a fecskendôs etetés válik be, de az se az igazi... Van valami ötletetek, ami nektek bevált esetleg? Medela calma? Vagy létezik valami esetleg, ami kompatibilis lenne az aventes üvegeimmel?

jún. 10. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
A lefejt tejet le kell fagyasztani es csak mellbol etetni. Vagy atallni cumisuvegre es fejni..
jún. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Cumisüveg sajnos mind gagyi, és cumizavart okoz. Hiàba nem 100%-os a fecskendő, mèg mkndig jobb. Kiskanàlbòl, pohàrbòl pròbàltàtok? Vagy kiiktatni az okot, ami miatt lefejt tejet kap.
jún. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
Nincs ilyen cumisüveg.
jún. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

Lányom medela calma mellett is elutasította a mellemet.

Fiam meg Lansinoh-ból kapott pótlast és vígan szopizott mellette 3,5 évig (pótlást 4 hónapig kapott).

jún. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Egyebkent ez babafuggo is. Egyik gyerekem 1 evig siman tudott enni cicibol es uvegbol is, soha semmi gondja nem volt.

Masodiknal megvettem minden szart is, medela calma, lovi-nak is van valami hasonloja es egy harmadik “szoptatasbarat” cumisuveget amazonrol is, de cumizavaros lett nagyon gyorsan.


Fejt tejet lehet adni poharbol, fecskendobol, szondabol szoptatas kozben. Kb ennyi.

jún. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
elsô, és a lefejt tejet sohase kapja meg? :D
jún. 10. 20:18
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem első vagyok, de a lefejt tejet én csak később kezdtem adogatni neki (eleinte én is csak fagyasztottam), elvileg idővel erősen csökken a cumizavar kialakulásának esélye (nálunk sem volt, pedig addigra már lazán cumisüvegben kapta).
jún. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%

Nem egyèrtelmű, hogy mièrt fejsz ès mièrt pòtolod mellè. Sokàig tàvol vagy a babàtól remdszeresen? Izomtònus problèmàja van ès nem szopik hatèkonyan?

Ha veled van mindig, és egèszsèges, ès nem akarsz tejleadò lenni, akkor felesleges fejni.

jún. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Svéd itatópohár
jún. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Miért fejsz? Bonyolítod így a szoptatást csak..
jún. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!