Valaki aki most kezdi a lombik stimulációt?

Figyelt kérdés
Izgulhatok egyutt valakivel?

júl. 10. 16:24
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
93%
2-es,6-os,8-as,10-es kommentelő ! Pont az ilyen gonosz, rosszindulatú lények miatt mint ti, útálom az embereket! Mégis mi a franc bajotok van nektek, hogy egy lombik előtt álló nő kommentje alá ilyen gusztustalan dolgokat írogattok??? Szerintem ássátok el magatokat jó mélyre!!! Betegek vagytok! Kérdező, neked sok sikert!:) Ne foglalkozz ezekkel! Kérjük a beszámolót majd :)
júl. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
0%

😂😂 Pihenj meg kedves 11-es!

Menj fozd az ebedet.

júl. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Senki nem kéri a beszámolót, csak te. Így akár privátba is beszélhettek, vagy legalább ne többesszámba írd.
júl. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
94%
Undorítóak vagytok:) remélem nincs gyereketek...selejtek...
júl. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
92%

Engem érdekel nem baj??!! Ha nem tetszik el lehet innen húzni!!!!..óvoda b.meg ..... menjetek mesét nézni az való az agyatoknak...gondolom élőben nincs ekkora pofátok...te ne dirigálgass amúgy meg 13-as főleg a kutya nem kérdezett vagy kíváncsi rád is bárki itt.

Lehet beírkálni a Pikachu topicba ;)


Lassan énis kezdem az elsőt kedves kérdező :)sztem neked elöbb lesz,majd írd meg mi volt..Bár meg mérgezte ez a sok szenny a hangulatot.

júl. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
93%
Engem is nagyon érdekel, hogy hol tartasz/tartotok, ki hogy éli meg:) Mi szeptemberben kezdjük a stimulációt Budapesten a Dunamenti REK -ben. Nagyon sok sikert kívánok mindenkinek, és beszéljünk róla :)
júl. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
93%
A rosszindulatúak pedig takarodjanak innen!
júl. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
KUSS! :)
júl. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Ma tartok a stimulacuom 5.napján. eloszor nagyon megijedtem,hogy be kell adjam magamnak az inyekciot,de egyaltalan nem faj. Nekem az ovaleapbol kell 225egységet be adni naponta. Ma már kezdtem erezni,hogy kicsit szurkal feszul a hasam alja,de elvuselheto. Elso ket napba kicsit fajt a fejem. Penteken megyek ultrahangra,akkor jovok meg a tapasztalataimmal. Mar kezdtem azt hinni,hogy tenyleg csak egyedul vagyok aki beszelne errol massal. Aki nem kivancsi ra az lapozzon tovabb.
júl. 17. 16:44
 20/33 A kérdező kommentje:
Mi is a dunamenti-rekbe jarunk. Nekem Balla levente az orvosom. Nektek 16.os komentelo?
júl. 17. 16:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!