Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Volt olyan, hogy az első baba...

Volt olyan, hogy az első baba lombikos volt, aztán meglepetésként spontán fogant meg váratlanul a második gyermek?

Figyelt kérdés

Hallani ilyet, de nem beszéltem még ilyen hölggyel. Az én lombikos babám 4 év küzdelem után fogant meg és száz százalékra mondták, hogy ezután is meddő vagyok továbbra is, a sok immunológiai problémàm miatt. Szóval nem védekezünk a férjemmel. Igazából úgy vagyunk vele, hogy tényleg marha kicsi az esély arra hogy a terhesség alatt a problémáim amik elég komolyak , megszűntek volna, de ha mégis jönne a baba, akkor hadd jöjjön.

Ti voltatok így, hogy az első baba lombik volt ,aztán utána jött a "véletlenke" 🙂?


jún. 18. 15:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Két lombik után (ebből egyik ikerpár) lett terhes ismerős. Nem is tudta, ment vissza dolgozni, üzemorvos küldte laborba, nem lett jó, hasi uh, ott derült ki :)
jún. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Ismerősék több, mint 10 évig próbálkoztak, végül lombik lett, az egyik sikerült és baba született belőle. Rá pár évre spontán teherbe esett a feleség :).
jún. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel érintett vagyok, sok lombikos ismerősöm van, de egyiknél sem történt ilyen.
jún. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3-as. Én hallottam ilyet a városban. Ott a csaj 6 évig lombikozott, aztán 3 embriót ültettek vissza, mint a 3 megtapadt, meg is születtek, majd 4 hónaposak voltak a hármasikrek mikor spontán teherbe esett a csaj. Egy grátisz baba 😀.
jún. 18. 16:19
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm tesója. Első lombik, a második majdnem 40 évesen spontán.

Egyik kolléganőmnek első inszem, második lombik, harmadik spontán.

Olyat is tudok, akinek lombikkal sem lett, még donorral sem, pedig rengeteg volt, aztán 43 évesen spontán. 29 hetesen tűnt fel neki…..

jún. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Én még olyat is tudok, hogy belenyugodtak, hogy nem lesz vér szerinti gyerekük, örökbe fogadtak, majd utána lett vér szerinti gyerekük.
jún. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6! Igen ,ilyen sok van.
jún. 18. 16:40
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

Ismert példa Ördög Nóra.

Ismerősnél is tudok ilyet, ráadásul spontán ikrek jöttek. 😃


Nekünk lombikbabánk van, és nem akarunk másodikat, szóval semmi szín alatt nem szexelnék védekezés nélkül, mert én is tartok tőle, hogy hiába a 8 év meddőség, lehet, hogy besikerülne.

jún. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyik családtagomnál. Az első lombik lett (előtte is lombikkal egy ikerpár de sajnos elvetélt), majd a második teljesen spontán fogant.
jún. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

1.ismerős: 3.lombik sikerült, majd 2 év múlva spontán terhes lett.

2.ismerős: 1.lombik sikerült, majd további 3 nem, aztán fel is adták, és utána spontán terhes lett.

3.ismerős: 2.lombik sikerült, ikrekkel, 24 hetesen megszülettek, egyikük sajnos meghalt, majd 5 évvel később spontán terhes lett.

4.ismerős: 1.lombik sikerült. Évekkel később spontán terhes lett, de elvetette, mert úgy voltak vele, hogy elég az az egy. Pár év múlva mégis úgy gondolták, szeretnének még. Újabb lombik, sikerült, ikrek lettek. Nincs joga senkinek ítélkezni, de azért elgondolkodtató, hogy a spontán fogant mennyire rosszkor jöhetett, hogy nem tartották meg.

jún. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!