Szerintetek ezek milyen értékek? Inzulin 0 perc: 6.1 60 perc: 98.9 120 perc: 39.0

Figyelt kérdés

jún. 6. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen mellette a cukor? Kiugrik azért rendesen ez az inzulin.
jún. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem túl jó, de láttam már rosszabbat is. A 60percesre vagy a 0. ötszörösét mondják elfogadhatónak, vagy hatvanat. Ez mindenhogy több. A 120-as is lehetne alacsonyabb. De ha a cukor jó, ez még nem olyan vészes, viszonylag könnyen rendbe lehet hozni.
jún. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A glükóz 0 perces: 4.3

60 perces: 8.4

120 perces: 5.1

jún. 6. 15:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Uh az a 60 perces cukor nem néz ki jónak. Illetve az inzulin sem. Erre már kell valami diéta az tuti.
jún. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Remelem gyógyszer meg nem kell rá🫠
jún. 6. 15:30
 6/7 A kérdező kommentje:
Illetve szerintetek milyen esély van ezekkel az értékekkel teherbe esni?
jún. 6. 15:33
 7/7 anonim ***** válasza:

4es vagyok

Nekem első terhességem előtt a cukor nem volt magas de az inzulin az igen és akkor elég volt a diéta meg a mozgás.

Most második előtt a cukrom volt magasabb de az éhgyomori illetve fogyni sem tudtam. Most kicsit szigorúbb diétával és gyógyszerrel megindult. 500as merckformint szedek. Amúgy 4 nappal a gyógyszer szedése után pozitív lett a tesztem, úgyhogy nem amiatt de teherbe estem.

jún. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!