Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Debrecenben a klinikán csináln...

Debrecenben a klinikán csinálnak petevezeték átjárhatósági vizsgálatot?

Figyelt kérdés

Most néztem,hogy magánban ez olyan 80.000 Ft lenne.

Nem tudom,hogy esetleg Debrecenben van-e államilag erre lehetőség.

Illetve hogy igaz ha el van zárodva véletlen akkor orvosolják is?! Mert itt már olvastam mindent ,hogy ide menjek meg oda menjek még utána és hogy itt csak azt nézik hogy végülis el van vagy nincs elzáródva.


máj. 19. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Szia!

Nekem volt altatásos laparoszkopos petevezeték átjárhatoságim a klinikánk. Kis mütét volt, de pont azért hogy ha bármi gond van, meg is oldják a mütét alatt.

De volt sima Hycosym is, az ilyen kontrasztanyagos átjárhatosági, átfujják vele a vezetékeket. Ott nem altattak, az csak ilyen ambuláns ellátás volt,azt magánba csináltattam.

máj. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Nekem 2011-ben azt mondták, hogy csak műtéti úton tudják megnézni, rendes feltáró műtéttel, vagy laparoszkóppal. Én inkább magán úton csináltattam egy hicosyt, ezért nem vágattam fel magam. Akkor 35 eFt-ba került, ami többet ért, mint ma 80 eFt, de így is a töredéke volt annak az összegnek, amibe került, hogy gyerekünk legyen.
máj. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sziasztok! Nektek kellett bevinni hozzá házassági anyakönyvi kivonatot/ élettársi papírt?
aug. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!