Ez üres petezsàk lehet?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mikor indulhat be a spontán vetélés? Elkerülhető a műtét?
jan. 27. 15:49
 251/279 anonim ***** válasza:

Szia

2018ban terhes lettem. Heti szinten jártam orvoshoz. Volt egy hét amikor az orvos szólt hogy nem fejlődött semmit egy hét alatt így eselyes hogy nem marad meg. Majd a következő héten már fejlősdött. A saját egészségém es hogy valószínű a baba se lett volna egészséges ezert elvetettük. Rá másfél évre ujra terhes lettem hát persze hogy nem lett szívhang. Műtét után ujra pozitívat teszteltem már félve mentem az orvoshoz 6.héten bevérzett petezsák de végig éreztem hogy nem lesz jó. Újra műtét.

2022 nyarán ujra pozi lett a tesztem. Fix ovu után 6.dpon leugtott a csík. Már tudtam higy ez se lesz jó. Mindenki jött higy de csak elszámoltam ......

Hát nem!5 nap késéssel megjött szerencsére. Kövezkező hónapban újra pozi lett a teszt. 1 percig nem gondoltam volna hogy ez jó lesz. 7.héten véreztem....

Majd folytattam tovább a vérzeseket. De 37héten megszületett a kislányom. Az utolsó esélyem volt mert 40+már nem szerettem volna szülni. De ő akart jönni ,él és remekűl jól van.

Értem ha te nem reménykedsz de olykor vannak még csodák. Ha mégsem marad meg akkor legalább a kislányod ott van és rá fokuszálj. Hidd el mindennek oka van. Én kiváncsian várom hogy mit mond holnap a doki!

febr. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 252/279 A kérdező kommentje:

251- Köszi!


Holnap vége lesz.Most már ott tartok, hogy a biztos rossz, mint a bizonytalan.

Ez az állandó örlődés...meg agyalàs

Meg, hogy lehet már egy halott embrió van bennem

febr. 12. 08:42
 253/279 A kérdező kommentje:
Nem jól fejlődik sajnos.
febr. 13. 13:56
 254/279 anonim ***** válasza:
73%

Jobban jár szegény.

Tudtad, hogy a magzat érzi, várják -e?

febr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 255/279 anonim ***** válasza:
56%
Szia pontosan mit mondtak?
febr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 256/279 A kérdező kommentje:
Hogy még mindig csak minimális pulzàlás van, CRL 4, valami kromoszóma rendellenesség lehet.
febr. 13. 16:23
 257/279 anonim ***** válasza:

Sokat nem is nött szegény.

Es hogyan tovább? Mert akkor még ő probalkozik dr sok ertelme nincs.

febr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 258/279 A kérdező kommentje:

Hát most várjuk, hogy beinduljon a vetélés magától. Már volt minimális bevérzes, így lehet el is indult.

És aztán marad ez az egy szuper csodás kislányom.

Hálás lehetek a sorsnak érte!

febr. 13. 19:03
 259/279 anonim ***** válasza:
Meddig vártok? Bevérzett petezsák nekem 12 .hétig se távozott. Jobb gyorsan túl lenni rajta.
febr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 260/279 A kérdező kommentje:

Jaaaj, ne is mondj ilyet. Hát most a doki azt mondta, hogy két hét, utána kontroll.

Amíg életjelenség van, nem adhat méhösszehúzót. De amúgy ilyenkor mit lehet csinálni?

Hivatalos úton indítani a vetélést?


Hát most picit elkezdtem görcsölgetni. Ugye ma már a progeszteron sem ment.


Jó kérdés, hogy ilyen beteg terhesség után lehet-e egészséges, de ezt sosem tudom meg, mert Apuka ugye már öregnek érzi magát sajnos.

febr. 13. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!