Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Semmi tünet? Normális vagy...

Semmi tünet? Normális vagy ijedjek meg?

Figyelt kérdés

Tegnap volt a nemvárt napja, szép erőset teszteltem.


Viszont az ég világon semmi tünet. Se mellfájás, se hányinger, se a mindenki által mondott megjön érzés. Tényleg még egy mell érzékenység sincs.

Emiatt megvagyok ijedve.

Nem akarok tesztelgetni, hogy halványabb-e a csík és esetleg csökken a HCG.



2023. nov. 3. 13:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen korán nincs tünet. Nekem sem volt, pedig később a 6. héttől szülésig hánytam. Mellem sosem volt érzékeny és nem is lett nagyobb a terhességtől.
2023. nov. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mindjárt megjön érzésed volt? Nekem az sincs :(
2023. nov. 3. 13:47
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális ha nincs semmi tüneted.

Nekem sem volt, később sem

2023. nov. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Három gyerekem van, egyiknél sem volt semmi, de tényleg semmi tünetem, azon kívül persze, hogy nem jött meg. (Egészséges gyerekek lettek)
2023. nov. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam azért van ez, mert csökken a hcg.
2023. nov. 3. 13:58
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

2 terhességemnél SEMMI tünet nem volt.

Amikor végül megjött mindig figyeltem. Észre is vettem ezt azt, de amikor terhes lettem egyiknél sem volt semmi.

Most 7 hetes vagyok, semmi. Se mellbimbó érzékenység, de mindjárt megjön érzés, se derekfájdalom, se émelygés, az egyetlen tunet a fáradékonyabb vagyok, az elsőnél 7,8 hetesen kezdődött, most megint érzem de lehet csak az idő miatt, semmi de semmi tunetem nincs és az elso él sem volt. Teljesen problémamentes volt, és remélem ez is az lesz.

2023. nov. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mellérzékenységem volt ugyan mindkét terhességnél, de az első vetéléssel végződött, ott a 9. hét körül el is múlt, a teszt is elhalványult. Más tünetem nekem sem volt, semmi rosszullét, "megjön-érzés" (azt sem tudom, mi az, nekem akkor sincs ilyen, mikor valóban megjön 😃).

Szerintem teljesen normális, ha nincs tüneted, inkább az utalhat problémára, ha van, és a 11-12. hét előtt hirtelen elmúlik, de még az sem jelent mindig bajt, hisz a tünetek naponta változhatnak egészségesen fejlődő terhesség esetén is.

Az a lényeg, hogy ha erős tesztnél nincs tüneted, akkor abból nem kell bajt gyanítani, hisz az bizonyítja, hogy viszonylag magas hcg szintnél sem reagál tünettel a szervezeted a terhességre, tehát nem csak a csökkenés miatt nem érzel semmit. Aztán hogy a hormonszint további emelkedésére hogy reagálsz, majd a jövő zenéje lesz, akár vissza is sírhatod még a mostani állapotot :)

Nyugodj meg és boldog babavárást kívánok! 🙂

2023. nov. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor még olyan alacsony q hcg szint, hogy nem okoz tünetet. Általában 6-7 hetes kortól jellemző, persze ez sem törvényszerű. Valaki szervezte nem reagál rosszul a hcg hormonra. Háromszor voltam terhes, 3 pozitív tesztem volt, többet nem tesztelgettem, felesleges. Kérj időpontot kb 3 hét múlvára dokihoz és örülj a babának. Ne stresszeld magad feleslegesen. Ja, ésilyen korán soha nem voltak tüneteim.
2023. nov. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tegnap még éreztem a mindjárt megjön érzést, ma mar nem. Viszont tegnap estétől kapok 200 mg Utrogestan progeszteron pótlót. Lehet az is közrejátszik?
2023. nov. 3. 15:51
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se volt ez a mindjárt megjön érzés nyugi..6.héttől kezdődtek a rosszullétek,napi több hányás, fáradtság.Addig semmi tünetem nem volt. Éltem a megszokott életem.
2023. nov. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!