Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit jelent most kell együtt...

Mit jelent most kell együtt lenni vagy már elindult valami?!

Figyelt kérdés
Gondolom sokan voltatok így hogy figyeltétek mikor van beágyazodási vérzés .. nekem ma van amit eddig nem vettem észre.. kérdésem az lenne.. most kell együtt lenni vagy sikerült esetleg és most alakul a szitu ott bent??! Köszönöm az értelmes válaszokat
2023. szept. 3. 12:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Tesztelni csak akkor,ha késik,addig teljesen felesleges Késni akkor késik,ha az eddigi leghosszabb ciklusodból kiindulva is már meg kellett volna jönnie. És ne figyelgesd ennyire magad,mert ez már a rápörgés kategória.Ne mond,hogy nem az,mert de,te keresed a tüneteket,amiket így jó eséllyel magadnak csinálsz ezzel a figyeléssel.Mindettől függetlenül én drukkolok,hogy minél előbb sikerüljön.
2023. szept. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó... remélem hogy sikerül..majd jelzek most úgyis a munka elfogja terelni a gondolatokat meg hát nem is keresek tünetet csak ami van az a fura mert tudod milyen ez az ember rögtön agyal vajon miért van ez most pedig eddig nem volt szitu..de tényleg várok.. köszönöm 😘
2023. szept. 4. 08:28
 23/25 A kérdező kommentje:

[link]

[link] hibás lenne???contol se jött ki rendesen és még nem késik csak nem kaptam másikat

2023. szept. 5. 15:41
 24/25 anonim ***** válasza:
Ez negatív lesz,de ha még nem késik, akkor tök felesleges is volt csinálni.Késés első napján csinálj egy predictor esélyt.Ha az akkor negatív, akkor nem vagy terhes.
2023. szept. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Mi lett vegulis az eredmény

?

2023. szept. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!