Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit jelent most kell együtt...

Mit jelent most kell együtt lenni vagy már elindult valami?!

Figyelt kérdés
Gondolom sokan voltatok így hogy figyeltétek mikor van beágyazodási vérzés .. nekem ma van amit eddig nem vettem észre.. kérdésem az lenne.. most kell együtt lenni vagy sikerült esetleg és most alakul a szitu ott bent??! Köszönöm az értelmes válaszokat
2023. szept. 3. 12:07
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Jelölni szoktam a tüneteket is naptárban.. értem amit mondasz persze tudom nem pontos..de meglátjuk mi lesz ebben a ciklusban.. jó lenne babásnak lenni végre😪🙏
2023. szept. 3. 20:15
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
olvasss alaposan utána hogy milyen szitu alakul odabent a ciklusod minden napján.24 ciklusnapon vagy.Mikor ovuláltál? Ne egy applikációra vagy naptárra hivatkozz énis arra alapoztam majd kiderült hogy 1 héttel később volt az ovulációm ( ergó akkor voltam termékeny) Csakis ovulációval eshetsz teherbe.Most vagyis a 24.ciklusnapodon ha egy hét mulva kell megjöjjön már rég túlvagy az ovuláción, esélytelen hogy MOST foganjon babád.Lehet beágyazódási vérzés, előfordul.Nekem se nem vérzés sem semmilyen tünete nem volt a beágyazódásnak. Használj ovutesztet.Lehet sikerült valamit összehozni ha egy hete voltál együtt a pároddal.
2023. szept. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Mármint akarom mondani esélytelen hogy egy mostani mai holnapi szexből foganjon babád.
2023. szept. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom hogy most késő..1hete voltunk együtt.. remélem sikerült...tudom a naptár nem pontos föleg hogy 33-34naposak kb a ciklusaim..van hogy 27..ez most hosszabb lesz megint
2023. szept. 3. 20:54
 15/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ utolsó...majd jelzek ha esetleg érdekel
2023. szept. 3. 20:54
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

🤦🏻‍♀️ írtad, hogy van lehetöségetek most is együttlenni.. akkor miért nem azt teszed? Csak mert nem biztos, hogy ez a számolgatas, centizgetés eredményre vezet.. csinálni kell🙄 senki nem lát beléd. Lehet beágyazódás, lehet ovuláció, sőt hormonális dolog is..🤷🏻‍♀️

Mellesleg. A naptár egy gép, autómatiusan számol (ált.28 napos ciklusokkal). De lehet hogy neked alapból több napos a ciklusod, vagy csak épp ebben a hónapban lesz több napos.

Az ovulációt legjobban pl LH tesztel követhetnéd. (Nekem pl 28-35 nap közöttiek a ciklusaim, ebből kifolyólag 14-21.napig kb bármikor lehet ovulációm. Mellesleg volt olyan egyszer hogy a 24.napon volt). De soha nem az ilyen figyelgetős, centizgetős hónapokban lettem terhes, hanem mikor úgy voltunk együtt ahogy jól esett. (1 gyerekem van, a másodikat őszre várjuk)

Ami tüneteket te leírtál az kb bármi lehet.. és ha beágyazódás is, nem biztos hogy megmarad..ezt csak arra írtam hogy ilyenkor még nagyon nem lenne szabad ebben gondolkozni. Sőt, majdan 12.hétig sem kb.

Ha teheted foglald el magad mással, mert szerintem az ilyen önmegfigyeléssel nem fogsz elörébb jutni.

(Lh teszttel sokkal inkább)

2023. szept. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó...
2023. szept. 3. 21:30
 18/25 anonim ***** válasza:
69%
16os az azért kemény így kijelenteni hogy nem biztos hogy megmarad.Te biztos így indultál neki a terhességeidnek de engedd már meg hogy más örüljön a terhességének. nekem olyan halvány volt a tesztem nemvárt napján hogy alig láttam de betudtam terhességnek.Majd a 8.héten volt szivhang stb.nem kell egyből félve rettegve élni a 12.hétig.Oké bármi lehet.de ez a nők 30%ával fordul elő.NEM MINDENKIVEL.
2023. szept. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem 16 vagyok,de amúgy meg igaza van.Nem kell rettegni,csak számítani kell mindenre.Van aki már a teszt napjától dolgozni se megy,mert terhes, aztán nem marad meg a baba,és rögtön falnak megy,pedig ez benne van a pakliban,és korai terhességnél nem is kell hogy kóros dolog álljon a háttérben.A 30%,az majdnem minden 3. terhesség.
2023. szept. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Én se úgy állok hozzá hogy minden ok és biztos baba van..de számitok rá mert rajta vagyunk,és most hogy valami tünetecske van bizom benne ..én se tervezem elöre a dolgot úgy vagyok vele ha tesztelek és pozitív lesz megtartjuk az örömöt egyenlőre magunknak aztán majd idövel elmondjuk mikor már tul vagyunk a nehéz időszakon...dolgozni is fogok nyilván addig amig lehet de persze most hagyom a testem döntse el mi is lesz...egyenlöre semmi extra ez a törlésnél rózsaszínű valami este volt,meg pici barnás de alig ... meglátjuk kiderül hogy mi alakul ..jelzek mindenképpen de még nem tesztelek szerintem még korai... köszönöm nektek hogy probáltok segíteni tanácsot adni ...bizom nagyon hogy sikerült..🙏🙏🙏♥️♥️♥️😘😘😘😘🤗🤗🤗🤗🤗
2023. szept. 4. 07:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!