Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit jelent most kell együtt...

Mit jelent most kell együtt lenni vagy már elindult valami?!

Figyelt kérdés
Gondolom sokan voltatok így hogy figyeltétek mikor van beágyazodási vérzés .. nekem ma van amit eddig nem vettem észre.. kérdésem az lenne.. most kell együtt lenni vagy sikerült esetleg és most alakul a szitu ott bent??! Köszönöm az értelmes válaszokat
2023. szept. 3. 12:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen értem a kérdést. Tehát ma észleltél vérzést és úgy gondolod, hogy az beágyazódási vérzés? Ha az jelentkezik, akkor éppen beágyazódás van szóval várhatóan terhes vagy (leszel). Az ovuláció környékén kell együtt lenni ahhoz, hogy teherbe ess. Mikor kellene megjönnie a menstruációnak? A ciklus hányadik napján vagy most?
2023. szept. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Lehet pici vérzés ovulációkor és beágyazódáskor is. Pár csepp.


Az ovus vérzésre igaz, hogy akkor meg előtte pár nap érdemes együtt lenni.


A beágyazódási azt jelenti, hogy már elindult valami, tehát a korábbi együttlét sikeres volt, megtermékenyült a petesejt és most ágyazódik be. Ilyenkor nem oszt, nem szoroz a szex (talán a vérellátás javításával kicsit segít, de ugyanez igaz egy könnyű sétára is).


De ha onnan nézzük, hogy egy kis vérzést tapasztalsz, mi lehet, akkor nem csak ezek lehetnek. Kicsi hormonzavar, elpattanó hajszálér, akármi. Tippelni lehet csak.

2023. szept. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
32%
"Most kell együtt lenni"...milyen jó is lehet az, amikor nem spontán, élvezetből szexeltek, hanem azért mert kell. Ha akarjátok, ha nem. 🙄
2023. szept. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
1es..24ciklusnapon vagyok 1hét van a vérzésig ha minden igaz ..nem várom mondjuk...és nem csak akkor vagyunk együtt mikor kell csak eddig nem sikerült és mondjuk most lenne is lehetőségünk rá...
2023. szept. 3. 12:36
 5/25 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk ha a 24.ciklusnapon vagy, akkor nem 1 hétnek ,hanem 3-4,max 5 napnak kellene lennie mensiig.
2023. szept. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg középidőben van ovuláció(ha van egyáltalán)tehát most nem valószínű,hogy termékeny vagy.
2023. szept. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Utolsó.. meglátjuk hogy mi lesz ebből de az tény ilyen nem volt nálam még...egy hete voltunk együtt akkor már naptár szerint termékeny napon volt...pici jelek voltak aztán a rendes ovut vártam aztán sehol semmi...minden esetre ez most igen érdekes... meglátjuk majd jelzek...
2023. szept. 3. 16:55
 8/25 anonim ***** válasza:
64%
De ha te magad is írod,hogy 1 hete voltál termékeny, akkor most hogy lennél?Sehogy.A naptár az semmit nem jelent amúgy.Ha 30 napnál hosszabb ciklusaid vannak,az sem biztos,hogy ovulálsz egyáltalán.
2023. szept. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Naptár oda jelölte aznapra 1hete a termékeny napok 2.napját...olyan szurkálás meg pici folyás volt de nem olyan mint szokott lenni ..
2023. szept. 3. 19:15
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Értem,de a naprár az nem tudja,hogy ovulálsz-e,vagy mikor,csak az előző adatokból saccol egy középidőt.
2023. szept. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!