Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi a véleményetek Dr Vass...

Mi a véleményetek Dr Vass Zoltánról? Valamint úgy általánosságban a Dunamenti REK Dévai Telephelyéről?

Figyelt kérdés

Érdeklődtem pár helyen, és ma (2023.07.06.) már adtak is időpontot itt dr. Vass Zoltánhoz jövő hét szerdára. Meglepően gyorsan, mindenhol azt hallottam, hogy nagyon sok idő, mire időpontot kap az ember. Aki volt ott, mi a tapasztalata? Nagyon izgulok és nagyon jó lenne, ha sikerülne a baba.

Köszönöm.



#dr. Vass Zoltán #Dévai telephely
2023. júl. 6. 11:19
 1/3 anonim válasza:

Vass doki szuper. A Dévai Intézet híre katasztrofális.

Viszont most júliustól dolgozik ott Vass doki és dr Vörös Anna is, mindketten jók szakmailag, illetve most a Dunamenti REK-kel való összevonódás miatt valószínűleg lesznek változások. Legalábbis én ebben bízom.

Szóval maga az intézet nem túl jó hírű, de a két új doki kifejezetten jó (mindkettejüknek volt korábban magán meddőségi központjuk, az én barátnőmnek Vass dokival, a másik barátnőmnek pedig Vörös doktornővel lett sikeres az első lombikja - az államosítással megszűntek ezek a helyek, de a dokik tudása nem hiszem, hogy változott).

2023. júl. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
A Dévaiban arra számíts, hogy szinte semmilyen vizsgálat nincs ott, mindenért beutalót adnak,máshol kell elintézni, a vérvételeket is. Mi most mentünk át oda a BMC-ből, sokkal jobb. Nőket elküldenek fogászatra, háziorvoshoz, esetleg hematológiára, ha van valami más probléma, akkor nőgyógyászhoz, stb., férfit andrológiára,az is máshol van, szinte mindenhonnan kell szakvélemény. A tenyésztés az mondjuk férfinek helyben van. Kötelező résztvenni egy tájékoztató előadáson.
2023. júl. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kérdező, voltál Nála? Van tapasztalat? Júliusban megyek hozzá én is.
júl. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!