Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostilbedyt-et hány napig...

Clostilbedyt-et hány napig kell szedni ?

Figyelt kérdés
3 havi adagot írt fel az orvos ....menstruáció 5.napjátol 10 napig 2×1 et nem túl sok az kicsit ??? Mindenhol azt látom hogy csak 5 napig szedi mindenki...plusz egy havi adag úgy tudom 10 szemes de ha 10 napig kell szedjem akkor az 20 szem ...nem értem segítsetek...egyébként pco-ra kaptam

2023. jún. 6. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 3 egymás utáni ciklusban kellett a 3. és a 7. nap között szednem napi kettőt. Egy ciklusban 10 szemet.
2023. jún. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó, hogy ezt a gyógyszer úgy írják fel az orvosok, mintha vitamin lenne. Nap mint nap kiír valaki kérdést erről.

Gondolom nálad sem előzte meg átjárhatósági vizsgálat, és uh követés sem lesz.

Konkrétan túl is stimulálhat, illetve PCOS-ként esélyes a ciszta is. Biztos, hogy így nem szedném be.

Nekem annak idején ezt UH követés mellett írta fel, nem kockáztatta a túlstimulálást az orvos. Ja, és volt átjárhatósági, és hormonpanel + cikluskövetés mellett állapította meg, hogy szükségem van rá, mert nincs rendes peteérésem. Nem csak felírta, hogy majd lesz valami.

2023. jún. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Voltam átjárhatoságin ...és hormon vizsgálaton is kb 2 évvel ez előtt ..ezt említettem neki de ezek nélkül is fel írta volna...kérdeztem tőle hogy jönnöm kell e ultrahangra közép időben azt mondta nem mert arra csak akkor kell menni ha az első havi adag nem segít akkor majd a második havi adagnál rá néznek hogy nem e stimulál túl
2023. jún. 6. 18:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Középidőben... honnan a francból tudja látatlanban, mikor ovulálsz?

Nekem ugyanaz a dózis, 2 egymást követő hónapban tök más napra hozta el a peteérés napját.

Egyszer ugyanaz az adag alig csinált 1 tüszőt, utána túlstimulált.

2023. jún. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Neked milyen problémára írta fel ?? És lett valami eredménye ?
2023. jún. 6. 20:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!