Nem tudom hasznosítani a folsavat ,(kivizsgáltattam) de a PCOS miatt javasolták az Inofolicot sztetek érdemes így innom ??

Figyelt kérdés

2022. máj. 20. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor nem, inkább külön myo-inozitol+folát
2022. máj. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Az igazábol folsav.Nem értem akkor minek javasolták.🤷Nekem mondjuk bevált,de a te esetedben felesleges.Gondolom csak hogy vedd,mert jó draga.
2022. máj. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Nem folsav, hanem myo-inozitol főleg. Az a 200 mikrogramm folsav ami benne van, az lúdfing kb. Az olcsó jutavit terhesvitaminban is több van. Az inofolicot az inozitol miatt szokták ajánlani, de akkor meg már tényleg érdemes mást venni, mert az inofolic indokolatlanul drága.

Szóval ahogy az 1es írta.

2022. máj. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is régebben az inofolicot, vagy gynosytolt ajánlotta a lombikos dokim. De aztán mi jobban utána olvastunk a neten, és ilyenkor folát szükséges. Én az Inofem Activ port ittam, ráadásul még olcsóbb is.
2022. máj. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, az inozitol miatt ajánlotta,mivel Ir és Pcos- om van,de kaptunk is ajándékba tőle 1 dobozzal.

De mellette szedem a femibiont abba ugye folát van ..

Tehát elkezdhetem inni ??

Nem lesz baj h a folsav felesleges csak kering a szervezetemben??

2022. máj. 20. 16:11
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdheted nyugodtan, de ha elfogy szerintem felesleges megvenni ennyiért az inofolicot, vehetsz simán inozizol alapú port, toredekeert
2022. máj. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!