Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Duphastont ha abba hagyom baj...

Duphastont ha abba hagyom baj lesz? Sos

Figyelt kérdés
Sziasztok. Duphastont szedtem baba tervezesben vagyunk. Teszteltem a 10 napon mikor abba kellett hagynom, nem volt pozitív. Most 2 napja nem szedem a gyógyszert csináltam egy one step tesztet, és olyan mintha látnék valamit. Ha esetleg holnap reggelibol csinálok egyet és erősebb lesz, lehet baj belőle hogy ki maradt 2 nap a gyógyszerből?

2022. ápr. 19. 19:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Volt egy kicsi rózsaszínes a wc papíron, amúgy semmi. 2 napja nem szedem a duphastont. Barnazas minimálisan van, de a gyógyszer alatt is volt
2022. ápr. 19. 20:00
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Ha holnap pozitív, akkor hívd fel az orvost, tud kiírni a felhőbe is gyógyszert.
2022. ápr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van gyógyszerem itthon csak ugye 10 napig kellett szednem, pozitív teszt esetén tovább. De nem volt pozitív. Csak olyan mintha most. De lehet csak én képzelem be. Inkább csak arra lennék kíváncsi ha mégis pozitív lenne holnap akkor 2 nap kihagyás miatt lehet e ban
2022. ápr. 19. 20:05
 4/7 A kérdező kommentje:
2022. ápr. 19. 20:08
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Sajnálom, de ezen az égvilágon semmi nincs. Szerintem ne éld bele magad abba, hogy ez holnapra pozitív lesz.
2022. ápr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Legbelül tudom én is... Köszönöm a válaszokat 😊
2022. ápr. 19. 20:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen negativ , sajnálom.
2022. ápr. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!