Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van még remény a terhességre?

Van még remény a terhességre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos elég rendszertelen a menstruációm,általában vagy hamarabb jön meg vagy késik 1-2 napot. "Elvileg" március 16-án kellett volna megjönnie. Az a helyzet, hogy mielőtt megjönne mindig érzem a tüneteket,derékfájás,hangulatingadozás stb.most viszont semmi. Nem tudom kinek, hogyan, de nekem mensi előtt úgy nevezett 'száraz' időszakom van, azaz nincs folyás. Pár napja enyhe szúrkálást érzek a hasam bal oldalánál, az egyik éjjel picit erősebben. Fehér krémes folyásom van még mindig,de nem túl sok. A biztonság, na meg a kíváncsiság miatt vettem terhességi tesztet, azonban negatív lett. :( Esetleg van még remény szerintetek, hogy baba legyen a dologban? Később fogantatás stb? A remény hal meg utoljára, de félek, hogy csalódni fogok és csak több napot fog késni a megszokottnál. Válaszaitokat köszönöm!❤️

2022. márc. 18. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Szia. Milyen tesztet vettél?

Mikor van ovud?

2022. márc. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia! 25-ös érzékenységű Gabriel tesztet vettem. Az ovum a naptár szerint másodikán volt, de nem vagyok benne biztos. Sajnos ezt a hónapot nem nagyon figyeltem ovu szempontjából, ami most nagy hiba. 😕
2022. márc. 18. 16:36
 3/9 anonim ***** válasza:

Remény egészen addig van, mig meg nem jön.

2 naponta tesztelj, .ast nem tudsz.


Egyébként nekem is mensi elött ez szokott lenni, mint neked. De mikor nekiálltunk próbálkozni, borult minden ilyesmi tünet. Hol lett, hol nem. Erre ne alapozz

2022. márc. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben, csak már 1 éve próbálkozunk, és eddig meg voltak a tünetek, de persze erre nem szabad alapozni valóban 😊 köszönöm!
2022. márc. 18. 16:42
 5/9 anonim ***** válasza:

A Gabriel nekem se mutatta. Facelle vagy predi tesztet vegyél. :)

Remélem sikerült a baba. :)

1-es voltam.

2022. márc. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös!


Nagyon szépen köszönöm! Sok boldogságot kívánok nektek!😊

2022. márc. 18. 16:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Remény mindig van. Nekem is rendszertelen volt a mensim mégis gond nélkül összejött a terhesség.
2022. márc. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyilván van, de ha most nem jön össze, akkor is mindenképp menj el orvoshoz, ha 1 éve próbálkoztok, mert akkor el kell kezdeni kivizsgáltatni.
2022. márc. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, ebben a hónapban már megyek magándokihoz mert az itteni nőgyógyász szinte semmit sem csinál..
2022. márc. 18. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!