Mensi előtt 4 nappal pár csepp barna folyás esetén már nincs remény a terhességre? Nekem nem szokott így kezdődni szinte soha bár tudom nem vagyunk gépek. Tesztelni még nagyon korai lenne 4 nappal előtte.

Figyelt kérdés
2020. máj. 20. 08:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Igen ilyenkor nagy valószínűséggel a mensit jelzi. És ha már ennyi nappal előtte barnázol nem feltétlenül de progeszteron hiányra utalhat. Az h eddig nem így jött meg az nem jelent semmit. Nem vagyunk gépek. Ciklusunkat sok minden befolyásolja. Mindenesetre ha többször előfordul h mensi előtt pár nappal (3-4) elkezdesz barnázni akkor nem árt nézetni egy hormon panelt.
2020. máj. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igazából csepp volt az egész :( Azóta semmi.
2020. máj. 20. 09:23
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 13. dpo-tól 17. dpo-ig barnáztam, mégis 20 hetes terhes vagyok, és semmi gyógyszer nem kellett, nem volt progeszteronhiányom. Ugyanakkor menstruációt is jelzett már nekem az ilyen barnázás. Nem lehet sajnos igazából megjósolni.
2020. máj. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát igazából bármi lehet. Nekem úgy kezdődött hogy azt hittem meg fog jönni, még egy nagyon picit véres is volt a wc papír, de pár napra rá teszteltem mert csak a maszatolást láttam. Pozitív lett. Az más kérdés, hogy 8 hetesen sajnos elment.
2020. máj. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
PMS tünet nyilván van több mint 1 hete. Barátnőm szerint lehet beágyazódás? Ahhoz már késő van nem?
2020. máj. 20. 09:50
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Igen beágyazódásnak már túl későnek mondanám. Esetleg most fejeződött be a beágyazódás és ha így lenne akkor két nap múlva már egy 10es erősségű teszt halványan kimutatná ha terhes lennél. De szerény véleményem szerint ebből szerintem mensi lesz 😔
2020. máj. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Szerintem is megfog jönni már reménykedni sem merek.
2020. máj. 20. 10:39
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 1-2 nappal nemvárt előtt volt pár csepp vér, csak a wc papíron látszott, azt hittem beindul a mensim, de most 17 hetes terhes vagyok... :) nincs semmi bajom, progeszteron szintem is rendben van, hormonjaim is, minden.

Én 1 hét késés után mertem csak tesztelni, akkor leugrott a második csík a tesztről.

2020. máj. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem csak 2 csepp volt összesen és nagyon halvány barna színű tehát nem vér. Hát majd kiderül :)
2020. máj. 20. 10:48
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ne keseredj el. Mi is már 9. hónapja próbálkozunk. Tavaly volt egy terhességem de 8-9. héten megállt a fejlődésben. Most ha megjön akkor megyek hormon panel vérvételre. Megkezdjük a kivizsgálást
2020. máj. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!