2 éve nem esek teherbe! Hogyan tovább? 26/N

Figyelt kérdés

Párommal magán orvoshoz szeretnénk fordulni.


Sajnos az eddigi Nőgyógyászom nem éppen segitőkész. 3. Napi és 21. Napi vérvételen kívül nem küldött semmilyen vizsgálatra tovább, mondván a virusra fogva. Ez volt 2 hónappal ezelőtt. De mivel nem birtam bele törődni, ezért újra elszeretném kezdeni a kivizsgálat.


Nyíregyházán vagy Miskolcon tudna valaki ajánlani egy megbízható alapos Nőgyógyászt?


Illetve egy spermavizsgálat menete hogyan zajlik? Kell vinni magával a páromnak mintát? Hova kellene fordulnunk?


Sajnos nem éppen tájékoztatott a mostani Nőgyógyászom a további vizsgálatokról, hogy hova fordulhatnánk.


A tanácsaitokra lenne szükségünk. Nem szeretnénk ezt annyiban hagyni.


Minden választ előre is köszönök!



#sikertelenség #próbálkozás #2 éve nem esek teherbe
2022. márc. 15. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
A nogyogyaszat az egy szakma, nem kell nagy betuvel irni.
2022. márc. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elnézést az esetleges helyesírási hibákért. Elhiheted, hogy ez nem segít a helyzetemen. A kérdésem nem erre írányúl viszont köszönöm, hogy ezt szűrted le az egészből.
2022. márc. 15. 14:38
 3/6 anonim ***** válasza:
6%

Irányul is rövid u 👍


Ajánlani sajnos nem tudok, mert a nyugati országrészben élek.

Szerintem legegyszerűbb a pároddal kezdeni. Fel kell hívni egy andrológus szakorvos rendelőjét, ott el fogják mondani, hogyan kell készülni. Általában 5-6 napig szüneteltetni a házaséletet, mintát vagy otthonról vinni (30-40 percnél nem régebbi) vagy lehet ott is adni. Általában az eredmény azonnal kész ami a spermaképet illeti.

Ha az ő eredménye rendben van akkor vizsgáltasd ki magad. Neked amúgy van/volt valami panaszod?

2022. márc. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

Nem vagyok helyi, de legegyszerűbb itt indulnod:

Meddőségi szakrendelés


Cím: Nyíregyháza, Szent I. u. 68 - Nőgyógy. Ép. II.emelet 03.

Előjegyzés: 42/595-284; 42/599-700/1093. mellék

Beutaló: A szakrendelés beutaló nélkül is igénybe vehető.


Inseminatio, lombikbaby programra készülők előkészítése, a meddőség okának feltárása, gyógykezelése.


Rendelési idő:


hétfő-péntek: 13:00-15:00

2022. márc. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem Miskolcon lakom,de ott laktam.A fiam ott szültem Dr.Dienes Józsefnél.Nagyon nagyon aranyos doki,van magán rendelése is!Ez 22 éve volt,de tudom hogy még mindig rendel!A sperma vizsgálat is már itt volt pesten.El mentünk a hozzánk legközelebb álló ilyen helyre,előtte időpontot kellett kérni!Mivel 25 percre volt,vihettuk a mintát itthonrol,de fél óránál nem lehet régebbi#Kersd meg ezt a dokit,ha nem szimpi,keresel mást! :)) Ő mindent el mond szerintem!
2022. márc. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meddőségi intézetet kell felkeresni.
2022. márc. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!