Szerintetek kérdezzek rá?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek január 4.én volt az inszeminációja. 3 éve ismerjük egymást, egy nyelvtanfolyam által barátkoztunk össze. A későbbiekben elég jóban lettünk, főleg a hasonló problémáink és karakterünk miatt könnyen megértettük egymást. Neki volt egy vetélése, s azóta nem jön a baba. Nekem 2 vetélésem volt, vizsgálatok stb( nem írok regényt, nem én vagyok a lényeg), de hála Istennek nekünk nem olyan régen összejött. December voltunk utoljára egy étteremben személyesen, beszélgettünk persze sok mindenről. Nem akartam elmondani még a babát senkinek, mert csak 8 hetes múltam akkor. Nem is tudta senki, mert az előző kettőt pont a 7. és 8. héten veszítettük el, így egyáltalán nem éltem bele magam, csak a férjem és én tudtuk. De ő rákérdezett konkrétan, hogy nem e jön e még a baba? Nem tudtam hazudni, mert mindketten sok mindenen mentünk át és tudjuk is egymásról. Utólag úgy is kiderült volna. Annyit mondtam, hogy úgy tűnik összejött, de még nagyon nem élem bele magam, félek. Nem beszéltem róla sokat, mert tudom milyen érzékeny téma ez. De mi nyíltan beszéltünk mindig is ezekről a témákról. Aztán persze kérdeztem, hogy mi újság velük? Azt mondta, hogy nemsokára van egy időpontjuk inszeminációra, 3x van lehetőségük rá +1 ráadás, ha esetleg nem jön össze. Mondtam, hogy nagyon drukkolok nekik, bízom benne, hogy sikerül. Viszont eddig nem mertem rákérdezni, hogy mi történt azóta. Lehet, az én butaságom, de mivel tudom, hogy milyen érzékeny ez a téma, nem nagyon mertem. Pedig kellene, ugye? Minden nap gondolok rá, illetve beszéltünk is január elején. Ha 4.én volt, valószínűleg már van eredmény, nemde? Szerintetek kérdezzek rá?
2022. jan. 20. 11:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Akkor csak indítok egy "hogy vagy, mi újság veletek?" jellegű üzenettel, aztán meglátom, hogy felhozza e magától a témát. Ha nem, hagyom.
2022. jan. 20. 13:43
 12/14 A kérdező kommentje:

Valaki segítene?


Írtam neki, ahogy mondtam is, rákérdezve, hogy "hogy van, mi újság?". Ennyit. Válasznál képzeljétek, hogy magától felhozta a dolgot. Írta, hogy izgul, mert hétfőn van az inszemináció procedúrája (IVF procedure, nem magyarul beszélgetünk). Ez mit jelent? Bocsánat, hogy nem vágom... De ez az jelenti, hogy nem sikerült, és hogy megpróbálják újra? Csak azért kérdezem, mert január 4.én volt az első és meglepett, hogy már a második lesz ilyen hamar? Vagy rosszul értelmezem? Egyszerűen nem tudom az inszemináció folyamatát.

2022. jan. 20. 19:00
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
4-én valószínűleg az inszemináció stimulációja kezdődött. Amikor megjött a menstruációja, tehát akkor így valószínűleg az inszemináció lesz most neki szerintem. Tehát 2 hét múlva lesz neki eredmény🤞🤞🤞
2022. jan. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
#13 Hálásan köszönöm! 🙏 Így már érthető.
2022. jan. 20. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!