Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Titeket nem zavar hogy egymás...

Titeket nem zavar hogy egymás után adják a támogatásokat a gyermeket nevelőknek? Mi meg akik önhibájukunk kívül nem esnek teherbe elesünk mindentől.

Figyelt kérdés
1 éve tervezünk babát a párommal, jártunk már kivizsgálásokon, néha teljesen ki vagyok már ettől is, emellé meg még folyamatosan hallom hogy a terhesek meg a gyermeket nevelők adóvisszatérítést kapnak stb... Ezektől meg csak még rosszabbul érzem magam. És valakit érdekelnek azok akik ugyan szeretnének babát de nem sikerül?
2022. jan. 7. 20:06
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
36%

De kedves utolsó, neked legalább van gyereked.

Nekünk az sincs. Nekünk nem jut semmi ebben az életben.


Itt senki sem a pénzért szeretne gyereket, hanem mert vágyik rá.


Ezekkel a támogatásokkal még rúgnak belénk egyet.

Ha rosszul merjük érezni magunkat miatta, akkor még kettőt, mert irigy önző pics@kká is leszünk degradálva, akik megérdemlik hogy ne legyen soha gyerekük, mert rosszul érzik magukat amiatt hogy nincs gyerekük.


Nekünk nem jár semmi. Még egy kis megértés se.

2022. jan. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
75%
Én megértem a fájdalmatokat, de nem rúg belétek ezzel senki, nem az a cél. Azért veszitek ennyire magatokra, mert vágytok a gyerekre és könnyű párhuzamot vonni. Ha nem lenne a támogatás, attól még nektek sajnos nem lenne gyerek. Más meg nem ezek miatt az alamizsnák miatt vállalja, hanem azért, mert akar, aztán neki azt dobta a gép, hogy lehet. Akkor meg már ugyan miért ne vegye igénybe a babavárót vagy a csokot. Nem ezen múlik, gondolom. Nem annak a rétegnek adnak hitelt meg adóvisszatérítést, akikkel alapból nem állna szóba a bank, vagy nincs is miből visszatéríteni.
2022. jan. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!