Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Abban a bizonyos 2 hétben,...

Abban a bizonyos 2 hétben, míg várok a tesztre mit csinálhatok? Ihatok alkoholt? Sportolhatok? Kerüljem a veszekedést? Lassan egy éve ez csinálom ezt és nagyon unom. Ezek segítenek egyáltalán?

Figyelt kérdés

#várakozás #Összejönegyáltalàn?
2020. nov. 4. 20:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az esküvőt várta meg. Aznap lett pozitív a tesztem!

1.5 évet próbálkoztunk.

2020. nov. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ja, és alkoholt soha nem fogyasztok.
2020. nov. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi is buliztunk a fogantatás és a pozi teszt között, és bizony pálinkáztam is. Valamint trambulinos edzésre is jártam.

Elsőnél gokartozni voltam.

Szóval ha jönni akar, jön. Szinte mindegy mit csinálsz.

2020. nov. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ihatsz, veszekedhetsz, nem is ertelek...Nem lesztek rogton "osszekapcsolva", illetve a termeszet szelektal is, ha viszont jol atmennek a dns "adatoky", nincs hiba a rendszerben s jol megtapad, jo helyen nem fog artani egy kis pia, gyogyszer vagy sport.. En a munkam miatt kb a beagyazodaskor muteten voltam rontgent kesziteni az operalt betegnek(persze olomba burkolva, de szort sugarzas van akkor is). Ezutan naszutra mentunk, ahol mar a kis embrionk a pocimban volt, csak nem tudtuk... (biciklizes, tura 40 fokban, felszini buvarkodas, 10 ora repules). Inni mondjuk alkoholt nem ittam, se nem dohanyzom, nem szedtem gyogyszert...illetve tudatosan folsavat szedtem mar elotte is es borzaszto sok d vitamint kaptam akkor + mindenfele egeszseges kajat osszeettem a naszuton... Ez nyugtatott meg es az eros pozi tesztek, de amugy nagyon para voltam, ezert is csinaltattam Niftyt. A baba egeszseges, minden eredmenyunk jo, 3 kilo folott van, barmikor megszulethet a kis vilagjaro kisfiunk :)
2020. nov. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
79%
Hát nem tudom, én eleve kerülöm a veszekedést, és nem csak abban a 2 hétben, amíg a teszt eredményére várunk. Nézz körül maadban, mi okozza a feszültséget
2020. nov. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Némiképp megnyugodtam, hogy ezeken nem múlik. Olyan furcsa ez nekem, hogy elvileg stimmel minden, jókor is vagyok együtt (ez biztos, uh követés) és mégsem történik semmi. Örülök és gratulálok azoknak, akiknek sikerült és szurkolok, akiknek még nem! Legyen mindenki édesanya! :)
2020. nov. 5. 11:08
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem is teljesen jó mindig minden eredményem, mégsem teszteltem még soha pozitívat (vagy 4 éve próbálkozunk). Úgyhogy ez sajnos nem garancia semmire. Inszemináción nem gondolkoztatok?
2020. nov. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Az lesz a következő lépés, ha most sem sikerül. 4 éve próbálkoztok? És hol tartotok? Volt inszem? Lombik?
2020. nov. 8. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!