Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Abban a bizonyos 2 hétben,...

Abban a bizonyos 2 hétben, míg várok a tesztre mit csinálhatok? Ihatok alkoholt? Sportolhatok? Kerüljem a veszekedést? Lassan egy éve ez csinálom ezt és nagyon unom. Ezek segítenek egyáltalán?

Figyelt kérdés

#várakozás #Összejönegyáltalàn?
2020. nov. 4. 20:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
??
2020. nov. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ittam egy kis bort is és hegyet másztam, túráztam. Szóval éld az életed!
2020. nov. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem merek meginni egy pohár bort, elmenni futni. Veszekedni a férjemmel. Mert úgy érzem ezek mind befolyásolják azt, hogy sikerüljön a baba... mégsem történik semmi. Az összes kivizsgálás megvolt már. Elvileg minden oké...
2020. nov. 4. 20:46
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg "akar" foganni akkor meg fog. Akkor is ha sportolsz, ha idegeskedsz vagy éled a szokásos életed. Folsavat érdemes szedni azzal biztos nem ártasz.
2020. nov. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
2-es vagyok: szerintem a jó levegő és mozgás biztosan segített, hogy aztán pozitívat teszteltem. Én hiszek ebben.
2020. nov. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan sportolj. Nyilván nem kell túlerőltetned magad, de a sport még jót is tesz. Egy pohár bortól sem lesz semmi bajod. Mindenben a mértékletesség a kulcs.
2020. nov. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igyekszem nem rá stresszelni, de ennyi idő után már nehéz. Tudom mások évekig próbálkoznak... közben sorban várandós az összes barátnő. Első próbálkozásra.
2020. nov. 4. 20:54
 8/18 anonim ***** válasza:
42%

1-es vagyok: Nekem 1 év kellett, mire terhes lettem. Ami segített nekem még szerintem az lh-teszt+ a megfelelő pozíció szex közben+meg amit korábban írtam:jó levegő, mozgás.

Lehet csak véletlen, de a környezetemben több barátnőmnek is egy kis pezsgős ráhangolódás utáni szexből jött össze a baba. Nem részegek voltak, csak éppen picit a gátlások és a feszültség oldódtak.

2020. nov. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én éltem az életem...

Eszembe sem jutott, hogy abban a hónapban sikerül.

Nagyon ritkán bulizunk.. de akkor sikerült kivsit többet is innom a kelleténél..

2020. nov. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A lányom egy kissé, hogy is mondjam...alkohol mámoros estén fogant. 😬😬😬 Nem hiszem, hogy köze lenne hozzá. Jah és a férjemmel voltam együtt mielőtt azt hiszi bárki is, hogy valami jöttmenttel szexeltem ittasan.
2020. nov. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!