Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kinek hányadik inszemináció...

Kinek hányadik inszemináció volt sikerült?

Figyelt kérdés

Makk egészségesek vagyunk mind a ketten és 2,5 fél év alatt nem sikerült teherbe esnem.

Az összeférhetetlenségi vizsgálat van hátra csak és megcsinàljuk az első inszemet.

Kinek hányadik volt sikeres?


2020. jan. 26. 07:16
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Szia pcos+ir, a páromnál alacsonyabb hba és lassú mozgású spermium. A 3.inszeminációnk sikerült.
2020. jan. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
3.
2020. jan. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Második sikerült.

Ferjem egészséges, nálam nem tudjuk, hogy mi volt a baj. Volt, amikor hónapokig nem menstruáltam, utána viszont hónapokig igen. Első gyerek természetes úton fogant, a kistesók viszont évekig nem, ezért mentünk inszemre.

2020. jan. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Mi is egészségesek vagyunk, minden vizsgálat negatív és nekem már van is egy gyerekem. 2,5 év próbálkozás utána a második férjemmel elmentünk egy magánklinikára, gondolván, hogy majd ott jobban figyelnek az emberre, hát nem kellett volna. Két inszeminációnk volt, az elsőt rögtön elidőzítették. Szerdán éreztem, hogy reped a tüszőm, amit az itthoni orvosom igazolt is, de az inszemi csak péntekre volt tervezve. Felhívtam a kórházat, ahol a recepciós le akart rázni azzal, hogy nem baj, jó lesz az még pénteken, de mivel nem hagytam magam, mondta, hogy akkor megkérdezi a főorvost. Visszahívott a recepciós és azt mondta, hogy a főorvos üzeni, hogy 3 napig megtermékenyíthető a petesejt, így menjek nyugodtan két nap múlva....... A második inszeminél Clostit adtak, én szóltam előre, hogy alapból vékony a nyálkám (7 mm), ez meg még jobban vékonyítja. Azt mondta az orvos, hogy ad mellé vmit, ami vastagítja. Hát nem vastagított semmit, baba megfogant, de nem tudott rendesen megtapadni és amikor elvetéltem kb. 2 csepp vérzéssel és iszonyat görcsökkel ment el a baba. Tized annyi vérzésem nem volt, mint egyébként szokott, de persze a stimus ultrahangokon inszemi előtt simán bekamuzták, hogy 10-12 mm a nyálkám. Két esély után már nem kísérleteztünk velük tovább, átmentünk egy állami intézménybe, ahol rögtön lombik volt, ami elsőre sikerült és ikrek lettek.
2020. jan. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
3-ból egy sem sajnos, pedig nálunk is minden okés. Jelenleg a 2. lombikra készülünk.
2020. jan. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jézusom! :( Nagyon sajnálom és szorítok, hogy sikeres legyen!

Ennél talán nincs is rosszabb, mikor nem tudni, hogy mi lehet a baj... nincs mit kezelni :(

2020. jan. 30. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!