Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszemináció előtt pár héttel...

Inszemináció előtt pár héttel sminktetoválás?

Figyelt kérdés

Március közepére kaptam időpontot szemöldöktetoválásra. Ez az időpont 3 hónapja lett kérve.

Ma voltunk a Kaáliban első konzultáción és úgy néz ki márciusra minden vizsgálaton túl leszünk és akkor megtörténik az inszemináció.

Az időpontomat megpróbálnám előre hozatni pl februárra. Viszont nem tudom hogy nem-e lesz az hogy x hónapnak el kell telnie a tetkó és a inszem között... jövőhéten megyek legközelebb, akkor rákérdezek, de gondoltam hátha valaki tapasztalt ebben. :)

Az elmúlt években nagyon sokmindenrőp lemondtam... azzal az indokkal hogy hátha addigra terhes leszek és ez azóta sem történt meg, szóval nem akarom csípőből elutasítani az előtte készülő tetkót ha nem muszáj! :)


2020. jan. 23. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagy baj nem lehet belőle. Valamint nagyon ritka hogy az első inszem sikerül. Remélni kell h sikerül, de a statisztika ezt mutatja.

Annyi még, hogy a terhesség alatt kidobja sok embernek a festéket a bőre.

Nekem is tetovált a szemoldokom, már 3 és fel éves, újra kellene ütni, de már megvárom a babát és majd utána. Most volt a második inszemem, de amugy eszembe sem jutott h karos lenne esetleg.

2020. jan. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj nyugodtan! Sminktetkó nem hatol a bőr mélyebb rétegeibe, véráramba nem kerül, semmi akadálya. (viszont tényleg kidobhatja a festéket a bőr)
2020. jan. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!