Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sminktetoválás és baba?...

Sminktetoválás és baba? Megcsináltassam?

Figyelt kérdés
Első éles hónapunk lesz a párommal. Viszont most van a szülinapom és anyukámtól szemöldöktetoválást kaptam ajándékba. A peteérésemig két hét van. Nem bízom el magam, nem gondolom,hogy elsőre összejön, de mi van ha mégis. Két héten belül viszont már nem tud elvállalni a kozmetikus. Ha mégis elsőre összejön, akkor megcsináltathatom vagy inkább ne? Volt már kétszer tetoválva, nekem nem fájt annyira! köszi
2011. márc. 24. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Inkábbhalaszd a szülés utánra! Persze, nem lehet tduni, ez mikor is lesz, de sajnos a kozmetikai festékek terhesség alatt máshogyan viselkednek,mint nem terhes állapotban. Még az egszerű hajfesték is...

Nem a fájdalomról van itt szó, azt a babád nem érzi, hanem maga a bejutó festékanyag.

2011. márc. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"BETEGSÉGEK,MINT KIZÁRÓ OKOK : vannak olyan betegségek,amelyek szintén kizárják a sminktetoválás lehetőségét,nincsenek látható jelei,ezért mindenképpen közölni kell a kozmetikussal.Ilyenek: epilepszia,vérzékenység,hepatitisz,AIDS,lázas állapottal járó bakteriális vagy vírusfertőzés,kemoterápiás kezelés,magas vérnyomás,cukorbetegség és a terhesség."
2011. márc. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Simán megcsináltathatod.Én a terhességem alatt tetováltattam kétszer.(öldök,száj)
2011. márc. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!