Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki NEM várja 15. -re és...

Ki NEM várja 15. -re és vannak-e már tünetek? Vagy valamilyen előjelek?

Figyelt kérdés
:)
2010. júl. 9. 07:02
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim válasza:

Sziasztok,

én a ciklus.hu szereint 13-ra nem várom, bár ehhez képest még 3-4napot szokott késni a menzim, nagyon szeretnénk már babát, émelygés, kis puffadás és enyhe hányinger jelentzetett eddig nálam.

Sok sikert nektek is!

M

2010. júl. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 A kérdező kommentje:
Tesztet majd 15.-ke után 1héttel fogok probálni,persze ha addig nem jön meg...:)
2010. júl. 11. 20:05
 23/61 anonim ***** válasza:
Szia 1 válaszoló vagyok picit szúrkál a bal oldalam és pattanások jöttek elő,de ez máskor is van.Azért én reménykedek! [link]
2010. júl. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 A kérdező kommentje:
Jól belehúztatok,kedves utolsó válaszadó,remélem sikerült nektek...én is csak reménykedni tudok,majd meglássuk...:)
2010. júl. 12. 07:57
 25/61 Gabócza válasza:

Sziasztok,

én holnapra nem várom, de mivel egész hétvégén furcsa szurkálásokat éreztem még mindig mindkét oldalon, ezért me birtam tovább és ma reggel csináltam egy tesztet, ami negatív lett :(

szerintem tul korán és talán nem a legérzékenyebbel. sajnos csak clearbluet kaptam a gyogyszertárban, amiről most olvasom, h 50-es érzékenységű. ugyhogy még él bennünk a remény erre a hónapra is, pár nap mulva ujra tesztelünk.

Mindenkinek nagyon drukkolok!!!!

2010. júl. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
A szurkálódó érzés bal oldalon mire utalhat?
2010. júl. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 A kérdező kommentje:
Nem tudom múlthónapban amikor panaszkodtam hogy a jobb oldalam szurkál akkor petefészek cistát mondott a doki,most is szúrkálódik is meg nem is,csak azt nem értem mitől ökrődök minden szartól már nagyon izééé vagyok...Türelem lányok itt a 15.környéke birunk ész nélkül tesztelgetni...vagy mégsem?:)
2010. júl. 12. 10:31
 28/61 anonim ***** válasza:

én nagyon nem bírok magammal:)

Ha te öklendezel az már akár jó is lehet!

Én most megyek dolgozni picit tornáztam fel vagyok fújva mint egy lufi 5 hós terhesnek nézek ki ( pici felesleg van rajtam ) És gázos is vagyok.

Ha terhes vagyok éjszaka mennyire ártalmas ha dolgozom mert sok éjszakám van erre a hóra. Ülő munkát végzek!

Én csütörtökön tesztelek... addig ki kell bírnom és rem nem jön meg! Már egy érzékenyebb teszt akár ki is mutatná! Nem?

2010. júl. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 A kérdező kommentje:
Én nem akarok nagyon csalódni,ha gondolod probald meg és muti az eredményt ok?
2010. júl. 12. 13:43
 30/61 anonim ***** válasza:
még várok!
2010. júl. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!