Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki NEM várja 15. -re és...

Ki NEM várja 15. -re és vannak-e már tünetek? Vagy valamilyen előjelek?

Figyelt kérdés
:)
2010. júl. 9. 07:02
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:

én sem várom 15.re

előjelek nagyon még nincsenek. néha érzem csak hogy mintha tele lennék. pedig még csak 2 szelet vaja lekváros kalácsot ettem reggelire!

2010. júl. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
Én 12-re nem várom. Sajna már vannak előjelek: egy kicsit megpuffadtam, a hőm magasabb (ezért vagy fázom, vagy melegem van éjszaka, de aludni nem tudok nyugodtan). Ja, és a "kedvencem" néhány csepp barnázás :-(. Mindez egy olyan hónapban, amikor egy napon sem mutatott ki a teszt ovulációt.
2010. júl. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
Hőgörbét vezetsz??
2010. júl. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:

10: 15


ha felment a hőd, akkor BIZTOS volt tüszőrepedés, hiszen annak hatására emelkedik meg.

csak a teszttel nem sikerült mérnetek az lh csúcsot

2010. júl. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 Gabócza válasza:

Sziasztok,

én 13.-ra nem várom (de nagyon nem) én érzek előjeleket, de lehet hogy csak a sok cikk olvasásától :(

hasfeszülés, puffadás, teltség érzés és mindkét oldalam szúrkál néha - felváltva . és elég gyengének érzem magam...

2010. júl. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim válasza:

Sziasztok!

Én 17-re nem várom. Iszom a cickafark+palástfű kombinációt, 27-28 naposak a ciklusaim. A ciklus.hu szerinti ovu napja előtti és utáni napon voltunk együtt, és nagyon reménykedem... Igaz, ez még csak a 2. hónap, hogy próbálkozunk, kistesót szeretnénk 6 éves fiunk mellé. Bár 8 nap van még a mensiig, de már fáj az alhasam, görcsölget. Lehet, hogy ez jó jel. Cicifeszülés nincs, talán enyhe émelygés reggelente, de elképzelhető, hogy beképzelem. Drukkolok mindenkinek!!! Sok pozitív tesztet kívánok ebben a hónapban!!!!

V

2010. júl. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 A kérdező kommentje:
Nagyon rendik vagytok...Nekem iszonyatosan fájnak a melleim és szerintem nőt is,hányinger,kávé undor,cigi undor...és a hasam alja mintha meglenne puffadva...meg mintha egy hete lett volna egy kis barnás valami az alsónemün.Persze semmi sem biztos de reménykedni lehet...
2010. júl. 9. 13:46
 18/61 anonim ***** válasza:

Én 18.-ára nem várom,igaz nem régóta próbálkozunk,de hátha.

Nekem is fáj a mellem,hányingerem is van,,ettől még nem biztos,hogy baba van,de ki tudja!

2010. júl. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:

Én se várom valamikor a napokban nem kellene megjönni..

Nekem a cicim fáj ( máskor is szokott húzódni) de úgy néztem a bimbó udvar mintha nőtt volna :) és a kis "hólyagocskák" is megnőttek jobban látszanak!

Nekem 06.14 jött meg szóval most nagyon izgulok. Mikor lehet tesztelni?

2010. júl. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 ketteske ***** válasza:

Én 16.-ára nem várom, 2 baba elvesztésén vagyok túl (26. hét és 7 hét) szóval most már nagyon rámférne valami jó hír. Első baba lenne, várjuk nagyon. Tünetek: enyhe cicfeszülés, enyhe alhasi görcsök. Valszeg mensi lesz belőle, de azért még reménykedem. Szorítok nektek is!

M.

2010. júl. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!