Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok szerintetek?...

Terhes vagyok szerintetek? Ezek előjelek?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom mikor kellene pontosan megjönnie,de kb 25-30 közt!Na már most jele sincs annak hogy ez mostanában bekövetkezne!Múlthéten lehetséges hogy becsusszant egy pár "nagyfiú" a párom szerint!

Na a tünet annyi hogy menstruáció előtti kanna méretre duzzadt cicijeimből most semmi sincs,se derekam se hasam nem fáj!Bármiféle folyásnak nyoma sincs!Ellenben éjszaka 3szor pisiltem 20litert és olyan hisztis voltam ma mint az állat,és egy percre beszúrt a derekam és a méhem környéke!

Szerintetek jövő7ig ha nem jön meg teszteljek?

Köszönöm a válaszokat!


2011. szept. 29. 16:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetnek ezek az első tüneteid! majd tesztelj!én drukkolok!
2011. szept. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%

de lehet, hogy nem is akar terhes lenni. a kérdésből számomra nem derült ki, hogy minek örülne a legjobban :)

terhes lehetsz ha nem védekeztek.

2011. szept. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

2. válaszoló:

Ne haragudj meg de nem értem miért fontos hogy akarom e vagy sem?Vagy az hogy akarom e,a válaszodat függővé teszi?Vagy mi?

És nem az volt a kérdés hogy ha statisztikailag ha nem védekezünk lehetek e terhes!Köszönöm szépen azzal én is tisztában vagyok!

A kérdésem az volt hogy a TÜNETEK ALAPJÁN lehetek e terhes!Erre szerettem volna választ kapni!....

2011. szept. 30. 10:52
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
a drukk miatt írtam azt, én a leírtak alapján arra következtettem, hogy nem szeretnél most terhes lenni és az első válaszoló meg drukkol érte. csak ennyi. nem bántásként írtam. ha késik én a helyedben tesztelnék már csak kíváncsiságból is. úgy legalább látod, hogy mi van és mi nincs.
2011. szept. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Értelek,csak ezen az oldalon szokás függővé tenni a választ attól hogy ki akarja ki nem!...

Egyébként nem épp mostanra terveztük de természetesen a legboldogabbak lennénk ha kisbaba lenne a dologban!:)

Jövő7en akarok tesztelni,előbb szerintem nem mutatná ki!

Csak azért tettem fel a kérdést mert nem akarom bebeszélni magamnak ha netán mégsem!

2011. szept. 30. 11:12
 6/18 anonim ***** válasza:
Elnézést ha valakit a drukk szóval megbántottam!nem volt szándékos!de értem mire gondolsz!:)
2011. szept. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Dehogy bántottál meg!Isten ments!:) Sőt köszönöm szépen!Egyébként olyan jól tud esni a biztatás így látatlanban is!

Csak tényleg van aki ahhoz köti a válasz stílusát,formáját hogy akarod e a gyereket vagy sem és ez nem szép dolog!

Na de lényegtelen!:)

Köszönöm a válaszotokat és további szép napot nektek!:)

2011. szept. 30. 16:35
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Neked is!és kellemes estét is!:)
2011. szept. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
szerintem nem ezekre a tünetekre kéne hagyatkoznod, hanem venni egy tesztet. sok eszed lehet, hogy tesztelés helyet inkább itt kérdezősködsz, annyira felesleges ilyen buta kérdést feltenni. egy értelmes nő nem itt kérdezősködik hanem cselekszik.
2011. okt. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Mi van ma?Ma van a bunkók világnapja?

Szerintem meg egy értelmes nő nem ilyen tahón válaszol!

Ha nem tetszik nem kellett volna megnyitnod a kérdést nem?

Egyébként le akartam leírni csak most van időm,hogy képzeld el:


Teszteltem,negatív lett de továbbra is meg vannak a tüneteim és a menstruációm sehol!Nem vagyok felfázva,és sosem késett a havim se!

2011. okt. 2. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!