Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok szerintetek?...

Terhes vagyok szerintetek? Ezek előjelek?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom mikor kellene pontosan megjönnie,de kb 25-30 közt!Na már most jele sincs annak hogy ez mostanában bekövetkezne!Múlthéten lehetséges hogy becsusszant egy pár "nagyfiú" a párom szerint!

Na a tünet annyi hogy menstruáció előtti kanna méretre duzzadt cicijeimből most semmi sincs,se derekam se hasam nem fáj!Bármiféle folyásnak nyoma sincs!Ellenben éjszaka 3szor pisiltem 20litert és olyan hisztis voltam ma mint az állat,és egy percre beszúrt a derekam és a méhem környéke!

Szerintetek jövő7ig ha nem jön meg teszteljek?

Köszönöm a válaszokat!


2011. szept. 29. 16:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Van esély rá ilyen tünetekkel, meg már az ember ismeri, hogy milyen tünetei szoktak lenni mensikor, és most miért nincs, nagyon gyanús, hogy lesz egy kis Noémitek. :) Muszály volt nevet adnom neki, én már nagy szeretnék babát csak nincs kitől :( 35/N :)
2011. okt. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

tesztelj mert így legalább tudod, hogy most mi a helyzet. én jövőhét közepén tesztelek.!

+++

2011. okt. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

ma 18:09:Köszi a választ!Aranyos vagy és tetszik a Noémi név!:)


ma 18:12:Neked is köszönöm a választ!Már teszteltem és negatív lett!:( De írtam is hogy a tünetek megmaradtak és így nem értem a dolgot azért raktam ki ismét a kérdést!Lehet jövő7en még egy teszt kellene...???

Neked meg megy a drukk,majd írd meg hogy mi lett az eredmény!:)

2011. okt. 2. 18:41
 14/18 anonim ***** válasza:

Uristen! Szerintem terhes vagy! Olyan hisztis vagy, mint Blaha Lujza! Ket (szerintem) teljesen normalis valaszt kaptal, jol lebunkoztad oket. Pedig teny! Ha akarsz babat, ha nem, ha nem vedekeztetek IGEN lehetsz terhes. Ez volt a kerdes, erre kaptal valaszt.

Ha megsertodtel ezen az a te dolgod. Terhessegi szindroma! :)

2011. okt. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én is teszteltem kétszer, negatív lett. Ma megyek orvoshoz. Hetek óta megvannak a tüneteim, eléggé stresszes a melóm, inkább most derüljön ki, hogy igen, vagy nem, és akkor úgy vigyázok, nem hajtom túl magam.

Szerintem nagyon gyanús, hogy baba van a pocakodban. Remélem, minden jól alakul Neked/Nektek! :)

2011. okt. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

11:09

Csak egy válaszolót bunkóztam le és tényleg sértő volt ahogyan válaszolt!De köszi a választ!:)



14:45

Neked mik a tüneteid?Ugyan ezek?Drukkolok neked!:):):) És köszönöm!:)

2011. okt. 4. 07:17
 17/18 anonim ***** válasza:

18:12es vagyok


teszteltem, negatív lett. de ez már nagyon sok késés... :(


szorítok neked.!

2011. okt. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Sajnálom!:( Tünet a késésen kívül?
2011. okt. 4. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!