Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Clostit...

Lehetek terhes? Clostit szedtem ebben a ciklusban is,13. cnapon 22mm-es tüszök voltak - 2db, de nov 8-n megjött

Figyelt kérdés
nem voltak benne olyan kisebb szövetdaradok, mint mindig, es kevesebb is volt sokkal. nov.20-n megyek dokihoz, mert 13.ciklusnap lesz megint. De most olyan furcsa az alhasam... Most szedjem a clostit 5.cn-9.cnapig, vagy sem. Tudtok segiteni?
2008. nov. 12. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet és ha pozitív, hívd fel az orvosodat, hogy mi a teendő.
2008. nov. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a teszttel az a baj, hogy egy patika van,kicsi falu, mindenki ismer mindenkit, nem akarom, hogy tudjanak arröl, hogy nem/nagyon nehezen tudok teherbe esni. ez nekem nagyon faj, azt mondjuk,ha kerdeznek, hogy most nem tervezzük, Pedig 2,5 eve nem sikerül... :-(
2008. nov. 12. 20:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vegyél egy másik faluban vagy közeli városban egy tesztet. Ha bizonytalan vagy és úgy gondolod, lehetsz terhes, akkor mindenképpen meg kell csinálni, mert ha terhes vagy a clostit NEM szedheted!!!!!!!!!!
2008. nov. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én is pont igyvagyok énsem merek itt tesztet venni nehogy rájöjjenek,és én is aztmondom hogy most még nemakarunk:(űtudom milyen érzés. mérd meg a hődet. ha fent van inkább neszedd be a clostit. bár nekem aaztmondta a dokim hogy a closti megvékonyitja a méhnyálkahártyát
2008. nov. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én ugyanígy jártam az elmúlt hónapban,megjött (ja Clostit szedek 3.hónapja),de nem úgy volt meg,és alig volt vérzés (2 napig) én elmentem vettem tesztet,több fajtát is,és elmentem nőgyógyászhoz is,mert ultrahanggal azért célszerű,ha ilyenkor megnéznek. Mindenképp konzultálj dr.-al,legalább telefonon,mondjuk nálam az okozta ezt a kevés vérzést,hogy a Closti elvékonyította a méhnyálkahártyát! sajnos ahogy olvastam,több Clostit szedőnél vannak ugyanezek a tünetek,mint nálad is,és nálam is voltak,mert csinál szép tüszőket,de a vékony nyálkahártya miatt nem tud beágyazódni,ha sikerült is esetleg a megtermékenyítés! azért én drukkolok Neked,kitartást!
2008. nov. 13. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm Nektek!
2008. nov. 13. 17:37
 7/8 anonim ***** válasza:
szia na milett veled?
2008. nov. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem tudom, csütörtökön van elvileg a 13.napon, van idöpontom is a dokimhoz, aki azt mondta, hogy ne szedjem ebben a ciklusban a clostit. Remenykedem egy picit..., de nem tesztelek, mert mär sokadjära csalodnek, inkabb lefoglalom magam addig amig biztosat nem tudok
2008. nov. 17. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!