Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tünetek nélkül lehetek terhes?...

Tünetek nélkül lehetek terhes? Már 35 napja késik,3 hete voltam orvosnál, aki nem látott terhességet, cisztát sem és a tesztjeim is negatívak lettek akkor. Azóta nem foglalkoztam vele, gondoltam, majd a következő ciklusban lesz valami.

Figyelt kérdés
Vérzésem azóta sincs, pedig eddig pontosan 28 naponta jött meg, 30 éves vagyok. Nem fáj a mellem és hányingerem sincs. Ha hormonzavaros lennék, annak lenne valamilyen más tünete?
2010. szept. 20. 10:50
 1/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
Miért nem csinálsz új tesztet? Lehetsz terhes tünet nélkül. Lehet, hogy három hete még nem látta a doki, de most már biztosan meg tudja állapítani, ha tényleg terhes vagy. Ha meg nem, akkor is orvoshoz kellene menned.
2010. szept. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem teszteljél,a tünetek nem kötelezőek,és menj vissza orvoshoz mindenképpen,hogy megnézze,mi bajod van.
2010. szept. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el újra orvoshoz! Bármi lehet!
2010. szept. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is a "bármitől" félek, nem a terhességtől.
2010. szept. 20. 11:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is hasonlóan vagyok mint te,kivéve,hogy volt 2-3nap barnázásom...

A dokim szerint ha nem jön meg még októberben is,akkor menjek vissza...


Hát én a héten megyek egy másik dokihoz.

2010. szept. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Félsz a bármitol ? Bátorság !!!! Ha homokba dugod a fejed attól még ott a probléma csak most még esetleg idoben orvosolható és mellesleg lehet hogy nem is akkora a baj és minél elobb megoldható bár lehet hogy csak kilenc hónap múltán igényel orvosi segítséget a dolog :o) Tehát akkor most : teszt, aztán irány a doki mivel ha gond van akkor úgyse fogod tudni elkerulni csak így még esetleg idoben lesz ha meg minden rendbe legalább megnyugszol ! Tudom azt is hogy mondani konnyu de gondolkozz reálisan! Bátorság !
2010. szept. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatásokat! Mindenképpen csinálok tesztet, utána orvoshoz megyek. A poén az, hogy mióta azt hittük, hogy babát várunk, egyáltalán nem védekezünk...
2010. szept. 20. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!