Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha Multi Macat szedek meg...

Ha Multi Macat szedek meg Aloe Berry gélt iszom, akkor kell mellé még szedni a terhesvitamint? Terhesség alatt végig fogyaszthatom ezeket a készítményeket? Most még csak tervezzük a babát, még nem vagyok terhes.

Figyelt kérdés
2008. nov. 12. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Szia. Én is ezeket szedem/iszom. Nem kell végig szedni őket, kb a terhesség elején. Ha jól tudom olyan 7-8 hetes korig lehet. Ha akarsz, szedhetsz mellé vitamint, de én nem szedek. Meg vagy elégedve ezekkel a termékekkel? Mióta szeded? Észlelsz valami hatást?
2008. nov. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a gyors választ.

Ma jöttek meg a termékek,én is bevettem meg a férjemnek is akarom adni.Igazából nem tudom milyen de nagyon jókat hallottam róla,sok ismerősömnek segített.

2008. nov. 12. 14:04
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

Nekem is pár ismerősömnek segített. Volt aki clostit szedett, 2 kúra is sikertelen volt, és elkezdte ezt szedni, és a kövi hónapban már sikerült a baba. Remélem hogy nekünk is segít. :)

Előző válaszoló :)

2008. nov. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon bízom benne,hogy nekünk is gyorsan összejön.

Drukkolok.

Szia.

2008. nov. 12. 14:17
 5/7 anonim ***** válasza:
én cak berry-t ittam, a másikat nem ismerem. én végig ittam a terhesség alatt.
2008. nov. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó a Berry!

Igaz,én a vesémre ittam, viszont az egyik ismerősömék mindketten itták és ikrek születtek.

2008. nov. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szia én érdeklődni szeretnék tőled hogyan vált be a termék mert nekünk is most javasolták. Gyomorsavat nem okoz a berry?
2009. jan. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!