Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a ciklusom 25....

Ma vagyok a ciklusom 25. napján és megjött, barnás véres görcs és fájdalommentes lehet ebből még baba? Beágyazódáskor nincs vér ugye?

Figyelt kérdés
Totál magam alatt vagyok mindig pontos 28 napos a ciklusom most meg ilyen hamar megjött.Annyira el vagyok keseredve, hogy most sem sikerült, soha nem érem meg hogy babás legyek.Ugye semmi remény?
2008. nov. 12. 08:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én teljesen ugyanígy vagyok mint TE. 27 naposak a ciklusaim és most a 24. napon megjött. Én is ugyanerre a kérdésre keresem a választ, mint Te.

Ha a szívemre hallgatnék, azt mondanám, hogy ebből még bármi lehet. Ha az eszemre, az azt súgja, hogy egy újabb sikertelen hónap...

Én is összeomlottam... Nagyon megértem a kétségeidet és a reménytelennek tűnő kilátásokat...

2008. nov. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amióta elkezdtünk a babón ügyködni ez én ciklusom is teljesen megkergült. Korábban percre pontosan 28 napon jött és 4-5 napig tartott. Az utolsó 3 alkalommanl azonban 24- 26 nap után jött és akár 1 hltig is tatrtott. Előtte cicifeszülés, hasszúrka és barnázás is volt, mégsem lett babó. :(


De minden új hónspot lehetőségként nézek (bár magamra kell erőltetnem ezt a szemléletet). Ebben a hónapban még van kb. 2 nap a nemvártig. Jelenleg előjelek nincsenek. De nem várok el semmit, akkor nem is csalódhatok.


Ne add fel! Tudom, hogy nehéz, de fel a fejjel. Próbáld úgy felfogni a dolgot, hogy a babó akkor jön, amikor a szerveteed aneki legideálisabb feltételeket biztosítja.

2008. nov. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!