Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy menses ellenére...

Lehet, hogy menses ellenére mégis baba? 1 hét késés után megjött, de úgy, hogy semmi görcs, és 2-3 napig tartott.

Figyelt kérdés
Vér szinte nem is, inkább sűrű barna izé (már bocsánat), de nem sok, elég volt 1 betét egy napra és éjszaka meg este már egyáltalán nem jött. Azóta folyamatosan feszül a cicim, 2-3 napja hányingerem van, nem kívánok semmit, émelygek és továbbra is szúrkál vagy bal oldalon, vagy a méhem. Ja és 2 napja leszakad a derekam.
2011. febr. 28. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
a teszt mit mond? :)
2011. febr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
holnap fogok tesztelni, ma vettem. De lehetséges? Vagy már teljesen meghülyültem?
2011. febr. 28. 16:17
 3/8 anonim ***** válasza:
A tesztnek már most is ki kell mutatnia, nem kell várni reggelig.
2011. febr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy jártam a múlt hónapban.Kiváncsi vagyok hogy mit fogsz tesztelni.Drukkolok!
2011. febr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek csajok?
2011. márc. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ma vettek vért, meg vizeletet vittem be, most várom majd az eredményt
2011. márc. 1. 11:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Megírod, mi lett az eredmény végül?
2011. márc. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
gondolom a kedves kérdező már meg is szült és azért nem ír semmit ...
2011. márc. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!