Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek volt már peteérése...

Szerintetek volt már peteérésem? Hő csatolva

Figyelt kérdés

A 14. napon volt egy rózsaszín folt a bugyimon, de a papíron nem. A hasam görcsölget, de a hőm alapján szerintem nem volt még pé-m.Szerintetek?

És akkor mi volt a rózsaszín folt? Nem vagyok megfázva meg semmi. És tegnap óta száraz vagyok de nem értem mert mindig sok folyásom szokott lenni. Írjatok légyszi.


[link]


2010. júl. 7. 07:18
 1/2 anonim ***** válasza:

a foltot nem tudom, de nem volt pééd.

ez az én görbém ami terhes görbe is nézdd meg-->

[link]

2010. júl. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia

Köszi a választ, igen neked látszik, hogy volt péd és gratulálok. Nekem az a fura, hogy görcsölget a hasam és hányingerem van az előző mensim óta, de miután elmúlt csináltam tesztet ami negatív lett. jövőhéten megyek dokihoz.

2010. júl. 7. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!