Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalat? Alacsony hővel...

Tapasztalat? Alacsony hővel mensi mellett pozitív terhes teszt? Vagy a teszt nem jó? Délutáni vizeletből csináltam?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy már 2 hónapja nagyon kevés mensim van 2 nap max, és a hőm is aránylag magas volt. De ebben a hónapban lement a hőm egész 36, 4 ig, de érdekes tüneteket produkáltam ezért csináltam egy tesztet, ami pozitív lett!!! És ami furcsa, hogy a hasam alja ki van gömbölyödve, és mintha nőtt is volna. Volt valaki ilyen helyzetben?
2010. júl. 5. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el dokihoz.Szerintem simán lehetsz terhes,pozi a teszted.
2010. júl. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elvileg téves pozitív nincs.
2010. júl. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat. És az orvos meg tudja mondani akkor pontosan hogy mennyi idős terhes lehetek? Mert vérzésem volt, de nem annyi mint szokott. Így az utolsó mensim az júni 22.
2010. júl. 5. 21:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze,UH alapján meg tudja mondani mennyi idős lehet a terhesség.
2010. júl. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Téves negativ teszt van (ha kevés a vizeletben a terh.hormon), de téves pozitív nem lehet, hacsak nem időn túli szellemcsík.

Ha szabályosan teszteltél és pozitív, akkor biztosan terhes vagy. A nőgyógyász uh alapján meg tudja becsülni a magzat korát. Gratulálok!

2010. júl. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is ha rendesen egyertelmuen pozitiv a teszted, akkor ne torodj a hoddel. A doki pontosat tud mondani, menj el mindenkeppen.


Sok sikert! :)

10+5h km

2010. júl. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!