Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One minute teszt tapasztalat?...

One minute teszt tapasztalat? Voltmár valakinek szellemcsikos?

Figyelt kérdés
vanegy nagyon vékony szürke második csikom nem tudom szellemcsik e vagy sem
2009. aug. 8. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ezzel teszteltem tegnap. Nekem rendesen piros színű lett a terhességi csík is. Sztem ismételd a tesztelést pár nap múlva.
2009. aug. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok én is tegnap nekem is ilyen lett!Nagyon halvényan látom csak szinte nem látszik!Neked mióta késik?
2009. aug. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem már vagy 5-ször lett ilyen, egyszer sem voltam terhes.

Azóta nem használok ilyet, bár a másik is szellemcsíkos szokott lenni (annak nem jut eszembe a neve, dm-ben kapható zöld dobozos kazettás)

Sőt, nekem a híres Clerblue is szellemcsíkos, az ovu teszt mindig mindegyik 2 csíkos még mensi közben is.


Az egyedüli, ami bevált, az a Lily.

2009. aug. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem a one minute 1 percen belül kimutatta a terhességet, erős két pisor vonallal; a medi lab viszont kivétel nélkül szellemcsíkos :-( Na, olyat nem veszek többet szerintem!
2009. aug. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!