Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az utolsó mensim okt 18.-án...

Az utolsó mensim okt 18.-án kezdődött. 26- 28 naposak a cikulsaim. Nov 1-én pozitív lett az ovuteszt. Lehet ez a beágyazódás?

Figyelt kérdés
Az utolsó mensim okt 18- án kezdődött. 26- 28 naposak a cikulsaim. Nov 1- én pozitív lett az ovuteszt. Akkor sajnos nem, de másnap együtt voltunk. Ma szurkál a hasam job oldalon. Folyásom még nincs. Lehet sz beágyazódás, vagy csak a mensi előjele?
2008. nov. 10. 08:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze lehet beágyazódás, de akár sajna menzi is. Nagyon drukkolok.

Mikor én terhes lettem az volt a fura hogy semmilyen folyásom nem volt. Most talán terhes vagyok és nagyon sok fehér folyásom van pár napja ami megint fura, ma nem kéne megjönnie. De ha most az vagyok akkor elmondhatom hogy a pé után nekem sem volt folyásom, csak a nem várt előtt kb 4-5 nappal. Remélem segítettem.

2008. nov. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ma reggel volt egy kicsi krémes folyásom. És továbbra is szurkál a hasam. Már csak 2-3 nap a nemvártig. Nem merek reménykedni, mert ezenm kívül semmi tünetem nincs. És lehet, hogy beképzelem magamnak az egészet. Amióta próbálkozunk, kicsit megkergült a testem, így semmi nem olyan, mint korábban.

Ha nem jön meg akkor a pénteke, vagy a hétvégén tesztelek.

2008. nov. 11. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!