Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden terhességnél ugyanazok...

Minden terhességnél ugyanazok a tünetek?

Figyelt kérdés
Nemrég volt egy terhességem,de sajnos a baba hamar elment.Így most már tudom milyen érzés terhesnek lenni,milyen tünetekkel járhat.A legközelebbi terhességemet is ezek a tünetek kisérik majd?Esetleg fel is ismerem még a teszt előtt h áldott állapotban vagyok?
2008. nov. 8. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden terhesség más,lehet hogy erősebbek vagy gyengébbek lesznek a tünetek, mindenképp más lesz.
2008. nov. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%

Nem egyformák, még ugyanannak az anyukának is különbözhet két terhessége.

A tüneteid pedig lehet hogy éppen a probléma miatt voltak ilyenek, de az általános jellemzők egyformák, valaki ezt, valaki azt kapja belőle.Nem hinném, hogy az egyforma tünetek miatt garantálható, hogy felismered, de előfordulhat, ez csak akkor fog kiderülni.

2008. nov. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem a terhesség első jeleit,mint az émelygést, hányingert,mellfeszülést csak akkor érezheted mikor az a bizonyos hormon termelődni kezd a szervezetedben. A tesztet is azért nem javasolják tul hamar elvégezni,mert 1-2 héten belul kezd el termelődni és esetleg negativ lehet az eredmény
2008. nov. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!