Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik évek ota probálkoznak...

Akik évek ota probálkoznak hogyan birják lelkileg?

Figyelt kérdés
hogyan birjátok mit csináltok?nemgondoltok rá?
2008. nov. 8. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Mennyi ideje próbálkoztok?
2008. nov. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Van egy ismerosom akinek nem lehet babaja ,most 38 eves es meg mindig "nem" varja hogy megjojjon ,pedig szegeny tudja hogy nem lesz neki soha babaja,nem konnyu,de nincs mit tenni.En februarban vesztettem el egy babat szinten 38 evesen,van egy tiz eves fiam,de ez a masodik vegre boldog hazassagom es meg mindig elkap a siras es szamolom hogy most mennyi idos lenne stb,nehez en el sem tudom kepzelni az eletemet a fiam nelkul es nagyon nagyon sajnalom azokat akiknek nem sikerul.Orokbefogadas?
2008. nov. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

:)

mi 2 éve probálkozunk. még azért ott nemtartunk hogy örökbe akarnánk fogadni. 5 honapja járok dokihoz. nálem megvan amimiatt nemjött össze eddig mert nemvolt mindig peteérésem mert a prolaktin szint magas volt. most ez beállet csak most clostit szedek hátha...

a doki szerint rendbejön ez. csak hát nagyon nehéz

2008. nov. 8. 14:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mi is éveket próbálkoztunk, míg végre sikerült. Az elsö két évben még gondoltuk, biztos összejön. Aztán két év kezelés (magas prolaktin), minden hónapban 2-szer nögyógyász. Folyton rosszul voltam a gyógyszerektöl. Ezután egy alhasi tükrözés, amikor is megállapították, hogy endometriózisom van, amit kikezeltek. Ezután abbahagytunk mindent! A férjem is egyet értett ezzel. Mivel egy idegen országban voltam, gondoltam inkább a karrieremre fordítom az idömet, illetve utazgatunk stb.

Szóval próbáltam elterelni a figyelmemet. Aztán 9 és fél év után megtörtént a csoda!!! Igaz már a 3. hónapban voltam, mire megtudtam.

Tudom, s megértem, milyen rossz az, ha a környezet állandóan kérdezgeti. S folyton minden hónapban a teszt után csalódottnak lenni. De próbáld meg elterelni a gondolataidat, tanulj, esetleg karrier, hobbi stb. De azért ne add fel!

Az én esetemet csak azért írtam le, hogy próbáljak egy kis lelket önteni beléd!!!

2008. nov. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt problemam a prolaktinszintel es kezelessel terhes maradtam ra egy evre ugyhogy sok szerencset!!!!Imadkozzatok.
2008. nov. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia!Mi 5 éve probálkozunk.Teljesen kivagyunk vizsgálva.Magas a prolaktinom,alacsony a progeszteronom.Bromocriptint szedek este 1/4et.Még most sincs baba.Volt 6 inszemem,1 lombikom.Az első idökben nehéz volt,utána nem foglalkoztunk vele.De most már tényleg nagyon szeretnénk babát.Bizzunk benne!
2008. nov. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

teljesen egyetertek az utolso elotti valaszirojaval!!

IMADKOZZATOK!!!! ES SIKERULNI FOG!!

2008. nov. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia! Mi négy éve próbálkozunk, de nem fordultunk eddig dokihoz, mert úgy voltunk vele,hogy jön a baba, amikor ő akarja. De most nyáron már dokihoz fordultunk. Még csak pár UH-m volt, meg egy PCO vizsgálatom. Eddig úgy néz ki, hogy rendesen működök, de a PCO vizsgálaton kiderült, hogy a nyákban nics élő hímivarsejt. Most a férjem is vizsgálják. Most újra bízok és tudom, hog sikerülni fog, akár természetes úton, akár inszemmel. De nem adjuk fel. Nyugodt vagyok, hogy végre elindultunk az úton. Soha nem szabad feladni, de folyton erre gondolni sem szabad. Olyan sok reménytelen esetnél (ismerőseim) lett már baba, úgyhogy ne aggódj.
2008. nov. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!