Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tévedett már valakinek a...

Tévedett már valakinek a Clearblue teszt?

Figyelt kérdés

Tegnap este csináltam egy Clearblue terhességi tesztet, mert a középidőben volt vérzésem, és megijedtem nem-e terhes vagyok, és megcsináltam. A clearblue tesztnél nem jelent meg az ellenőrhő vonal a kis ablakban, azonnal megjelent egy negatív erős csík, és ma reggel akartam kidobni, a pozitív csíknak csak a felső fele volt alul semmi és erős volt, az ellenőrző a kis ablakban továbbra sem jelent meg.

Ugye akkor negatív a tesztem?


2008. nov. 8. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezek a tesztek àlltalàban 5perc vàrakozàs utàn elvesztik az èrtèkuket.Tehàt ha fèl ora mulva megnèzed ott a kèt csikaz màr èrvènytelen.De azt hiszem a hasznàlati utasitàsba is bele van irva.vagy lehet hogy abba amit Te hasznàltàl nincs ,de èn igy tudom.

Szerintem negativ

2008. nov. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Nekem igen, sajna. 3 tesztet is csináltam vele, azonnal meg is jelent a halvány + de baba sehol, és nem is volt. Csinálj egy másik teszttel pár nap múlva!
2008. nov. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam:)

De mondom, az ellenőrző csík a másik kis ablakban sem jelent meg tehát úgy ahogy van nem értékelem.

2008. nov. 8. 14:37
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
probálj meg egy másikat mert ha az ellenőrző csík nem jelent meg akkor bizony nem jó az eredmény még lehet neg és poz is a biztonság kedvéért csinálj még egyet
2008. nov. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!